Zamknij

Ania Lewandowska o drugim dziecku

Redakcja
06.03.2018 11:02
Ania Lewandowska na meczu
fot. Eastnews

Ania Lewandowska w rozmowie z dwutygodnikiem „Gala” szczerze opowiedziała o urokach macierzyństwa, dalszych rodzinnych planach i początkach związku z Robertem.

Ania Lewandowska szczerze o drugim dziecku

Ania Lewandowska w szczerej rozmowie z „Galą” zdradziła, jak chciałaby wychować córkę. — Niech sama decyduje, co chce jeść i jakich smaków próbować. Jednak będę jej zawsze podsuwała zdrowe wybory. Jeżeli na coś nie ma ochoty, nie zmuszam jej. [...] Będziemy starali się Klarę zarażać sportem, ale tak naprawdę to ona zdecyduje, czy chce pójść tą drogą. [...] Chcę ją wychować w duchu katolickim, bo jestem katoliczką i w takim domu się wychowywałam — powiedziała żona Roberta Lewandowskiego.

Zobacz także

Przy okazji uchyliła nieco rąbka tajemnicy na temat tego, jaka jest Klara. — Znajomi są zdumieni, że do każdego kawałka się pięknie porusza — opowiedziała Lewandowska, która już wrzuciła kilka wideo do sieci, na których jej córka tańczy.

Lewandowska zapytana o to, kiedy ona i mąż zdecydują się na drugie dziecko, szybko ucięła temat. — Kiedyś na pewno. Jak Bóg da, nie wiadomo! — powiedziała Ania, która nie ukrywa tego, że macierzyństwo zmieniło jej życie.

Mistrzyni karate po raz kolejny odniosła się także do tego, za co pokochała Roberta. —Pokochałam go, kiedy grał w drugiej lidze i oboje mieliśmy swoje cele — przypomniała o początkach swojego związku.

RadioZET.pl/SI/Gala

Co powinien mieć każdy mikser?