Zamknij

Ania Lewandowska pokazała Klarę na Instagramie

Redakcja
03.04.2018 08:42
Ania i Robert Lewandowscy
fot. Archiwum Radia ZET

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie uroczą fotografię przedstawiającą jej córkę Klarę.

Ania Lewandowska pokazała Klarę na Instagramie

Ania i Robert Lewandowscy nigdy nie ukrywali tego, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Małżeństwo w wielu wywiadach podkreślało, jak ogromną rolę w ich życiu odgrywają najbliżsi. Trudno się dziwić, że dla Ani i Roberta święta są wyjątkowym, magicznym czasem, który mogą spędzić w rodzinnym gronie, z dala od obowiązków i zawodowych zobowiązań.

Ania Lewandowska kilka dni temu zamieściła na Instastories wielkanocne zdjęcie Klary. Dziewczynka ma na sobie różową sukienkę z doczepioną złotą koroną na plecach. Trzeba przyznać, że wygląda naprawdę przesłodko!

Klara Lewandowska

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani zwrócili uwagę przede wszystkim na dużą koronę, która ich zdaniem ma być nawiązaniem do mistrzowskiej, królewskiej wręcz formy Roberta Lewandowskiego.

Zobacz także

Trenerka personalna opublikowała także na Instagramie wpis z życzeniami dla fanów. — Kochani, nadszedł długo wyczekiwany okres wielkanocny. Wykorzystajmy go, aby zatrzymać się na chwilę i odpocząć od codziennego pędu. Cieszmy się czasem z najbliższymi i celebrujmy razem te wyjątkowe dni. Życzę Wam ciepła zarówno domowego, jak i długo wyczekiwanego ciepła wiosennych promieni słonecznych. Aby te dni były pełne miłości i uśmiechu. Podzielmy się jajkiem, przekazując sympatię i dobrą energię. Wesołego Alleluja! — napisała Anna Lewandowska.

RadioZET.pl/SI