Zamknij

Ania Lewandowska pokazała podwójny podbródek. "Nikt nie jest idealny"

23.07.2020 20:38
Ania Lewandowska
fot. Instagram/@annalewandowskahpba

Anna Lewandowska udostępniła na Instagramie nietypowe zdjęcie. Trenerka pokazała swój podwójny podbródek, czym zaskoczyła fanów. W ten sposób poruszyła temat samoakceptacji.

Anna Lewandowska stanowi inspirację dla wielu kobiet - zwłaszcza tych, które pragną zgubić zbędne kilogramy. Trenerka codziennie motywuje, umieszcza nowe zestawy ćwiczeń oraz dzieli się swoimi sposobami na zdrowszą dietę. Zarówno po pierwszej, jak i drugiej ciąży błyskawicznie wróciła do rewelacyjnej formy. Internautki zaczęły wytykać "Lewej", że publikując tak idealne zdjęcia, wpędza inne młode mamy w kompleksy.

Żona Roberta Lewandowskiego postanowiła odpowiedzieć na zarzuty swoich obserwatorek. Trenerka pokazała zdjęcie, na którym wygląda całkiem inaczej niż zazwyczaj. Ania Lewandowska zrobiła sobie selfie z widocznym podwójnym podbródkiem. W opisie pod fotografią poruszyła temat samoakceptacji.

Zobacz także: Anna Lewandowska wyretuszowała brzuch? Zdradziło ją zdjęcie Roberta [FOTO]

Ania Lewandowska o akceptacji siebie

- W dobie social media wszyscy możemy być poddani OCENIE. SAMOAKCEPTACJA. Gigantyczny odzew na posta i video, które niedawno wrzuciłam na IG i IS jest tego dowodem.
Przypomnij sobie, że nikt nie jest idealny i zacznij akceptować siebie w obecnej wersji. Dzięki inności jesteśmy ciekawi i niebanalni. Nikt nie jest taki sam. Uczucie akceptowania siebie, bycie wyrozumiałym, a jednocześnie dumnym jest fajne. Taaaaaak! Trenuję z Wami od miesiąca na LIVE na Instagramie, od 5 tygodnia po porodzie, w krótkich topach (specjalnie), widzicie mnie taką, jaka jestem - czyli po urodzeniu dwójki przewspaniałych dzieci. Szanujmy siebie, traktujmy dobrze nasze ciała, dbajmy o nie - napisała pod zdjęciem Ania Lewandowska.

Wpis trenerki poruszył jej obserwatorów. Fanki dziękują Ani za pełną szczerość.

- I bądźmy dla siebie wyrozumiali... Brawo Aniu!

- Ciśnij ten temat dalej, bo to, co się dzieje na insta i co insta robi z mózgiem, woła o pomstę do nieba. Ściskam!

- Dobrze, że zawsze pokazujesz insta kontra normalne życie. Jesteś zawsze taka naturalna, ludzka, nasza! - czytamy w komentarzach.

Też uważacie, że Ania Lewandowska powinna pokazywać więcej tych naturalnych zdjęć?