Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Ania Lewandowska pokazała prywatny samolot na Instagramie

12.04.2018 10:23

Anna Lewandowska poleciała do Werony prywatnym samolotem. Nie wszystkim się to spodobało.

Ania Lewandowska i prywatny samolot fot. Instagram

Ania Lewandowska pokazała prywatny samolot na Instagramie

Nie jest żadną tajemnicą, że zarówno Robert Lewandowski, jak i jego żona Anna zarabiają krocie. Nic więc dziwnego, że trenerka fitnessu może pozwolić sobie na luksusy, o których inni śmiertelnicy mogą tylko pomarzyć.

Ostatnio na jednym z profili społecznościowych Ania Lewandowska opublikowała fotografię, na której widać prywatny samolot. W świecie hollywoodzkich gwiazd to nic dziwnego, jednak na polskim podwórku mało kto może poszczycić się takim cackiem. Nie wszystkim z fanów trenerki spodobało się, że sportsmenka podróżuje prywatnym odrzutowcem.

– Czy słyszałaś o globalnym ociepleniu i wpływie samolotów na nie? Fajnie, że cię stać na prywatny samolot, ale gryzie się to, i to bardzo, z twoją promocją zdrowego stylu życia. Może by wykorzystać te pieniądze na coś bardziej ekologicznego jak już tak bardzo chcesz świecić wszystkim przykładem? Korona ci na pewno z głowy nie spadnie – napisała jedna z internautek na Instagramie.

Inni bronili Ani i pisali, że trenerka zasługuje na chwilę prywatności, zwłaszcza że podróżuje w towarzystwie małej Klary.

RadioZET.pl/SI

Oceń