Zamknij

Ania Lewandowska pokazała prywatny samolot na Instagramie

Redakcja
12.04.2018 10:23
Ania Lewandowska i prywatny samolot
fot. Instagram

Anna Lewandowska poleciała do Werony prywatnym samolotem. Nie wszystkim się to spodobało.

Ania Lewandowska pokazała prywatny samolot na Instagramie

Nie jest żadną tajemnicą, że zarówno Robert Lewandowski, jak i jego żona Anna zarabiają krocie. Nic więc dziwnego, że trenerka fitnessu może pozwolić sobie na luksusy, o których inni śmiertelnicy mogą tylko pomarzyć.

Ostatnio na jednym z profili społecznościowych Ania Lewandowska opublikowała fotografię, na której widać prywatny samolot. W świecie hollywoodzkich gwiazd to nic dziwnego, jednak na polskim podwórku mało kto może poszczycić się takim cackiem. Nie wszystkim z fanów trenerki spodobało się, że sportsmenka podróżuje prywatnym odrzutowcem.

– Czy słyszałaś o globalnym ociepleniu i wpływie samolotów na nie? Fajnie, że cię stać na prywatny samolot, ale gryzie się to, i to bardzo, z twoją promocją zdrowego stylu życia. Może by wykorzystać te pieniądze na coś bardziej ekologicznego jak już tak bardzo chcesz świecić wszystkim przykładem? Korona ci na pewno z głowy nie spadnie – napisała jedna z internautek na Instagramie.

Inni bronili Ani i pisali, że trenerka zasługuje na chwilę prywatności, zwłaszcza że podróżuje w towarzystwie małej Klary.

RadioZET.pl/SI