Zamknij

Ania Lewandowska w formie po porodzie. Pokazała pierwsze zdjęcia swojej sylwetki

Redakcja
15.05.2017 12:59
Ania Lewandowska po porodzie
fot. screen Instagram

Po porodzie Ania Lewandowska bardzo szybko wróciła do pracy i ćwiczeń, czym naraziła się części swoich fanek. Choć trenerka nie jest teraz zbyt aktywna w sieci, to jednak właśnie podzieliła się zdjęciem, na którym dobrze widać, w jakiej jest formie kilka dni po urodzeniu dziecka.

Trudno się spodziewać, że osoba tak aktywna, jak Ania Lewandowska, będzie po porodzie zwlekać z powrotem do swoich typowych obowiązków. Nic więc dziwnego, że choć córka Ani i Roberta - Klara - urodziła się zaledwie kilkanaście dni temu, 4.05., to Ania już teraz wróciła do pracy. Choć większość swojego czasu poświęca maleństwu, to jednak nie zapominam o tym, by mieć także czas dla siebie.

Na Instagramie Ania podzieliła się zdjęciem z rowerowej przejażdżki i pokazała, jak wygląda w niespełna dwa tygodnie od porodu. Trenerka ćwiczyła w trakcie ciąży i nie pozwalała sobie na tycie. Teraz, 11 dni po narodzeniu córki, prezentuje się zupełnie tak, że nawet nie widać, iż była w ciąży. Z pewnością wiele kobiet chciałoby tak szybko odzyskać formę i zgrabną sylwetkę.

Ani i Robertowi życzymy powodzenia w nowej roli!

RadioZET.pl/SA