Zamknij

Nowe zdjęcie Lewandowskich to hit sieci!

Redakcja
23.01.2018 20:51
Nowe zdjęcie Lewandowskich to hit sieci!
fot. Instagram

Anna i Robert Lewandowscy co jakiś czas wrzucają do sieci nowe fotografie swojej córeczki Klary. Nowe zdjęcie jest już hitem sieci! Dlaczego?

Ania i Robert Lewandowscy z Klarą

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tym razem fotografia jest bardzo naturalna, prawdopodobnie bez obróbki graficznej. Widzimy na niej zwykłych, bardzo szczęśliwych ludzi!

Pod zdjęciem w mig pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów trenerki i piłkarza. „Tyle miłości i szczęścia na jednym zdjęciu", „My też często tak leżymy we trójkę na podłodze!", „Super ludzie, nie znam osobiście, ale bije od nich ciepło!" – równie miłych słów było jeszcze więcej. Jedna z internautek pozwoliła sobie nawet na dowcip: „Z całym szacunkiem dla moich Rodziców, ale może chcą Państwo mnie zaadoptować?".

Przypomnijmy, że w maju Klara skończy roczek. O tym, że Ania spodziewa się dziecka, jako pierwszy poinformował fanów Robert Lewandowski. Po golu strzelonym w meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Atletico Madryt 6 grudnia 2016 roku wykonał charakterystyczną cieszynkę, zwiastującą nadejście potomka.

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał tego, jak ważna jest dla niego rodzina. W wielu wywiadach podkreślał, że jest bardzo rodzinnym, ciepłym człowiekiem. Także Ania lubi podkreślać, że doskonale odnalazła się w roli mamy.

Cóż nie da się ukryć, że taka pełna, szczęśliwa rodzina to największy skarb!

RadioZET.pl/SI