Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Kamil Nosel, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Nowe zdjęcie Lewandowskich to hit sieci!

23.01.2018 20:51
xxx zet

Anna i Robert Lewandowscy co jakiś czas wrzucają do sieci nowe fotografie swojej córeczki Klary. Nowe zdjęcie jest już hitem sieci! Dlaczego?

Nowe zdjęcie Lewandowskich to hit sieci! fot. Instagram

Ania i Robert Lewandowscy z Klarą

Anna Lewandowska wrzuciła do sieci nowe zdjęcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że tym razem fotografia jest bardzo naturalna, prawdopodobnie bez obróbki graficznej. Widzimy na niej zwykłych, bardzo szczęśliwych ludzi!

Pod zdjęciem w mig pojawiło się mnóstwo ciepłych słów od fanów trenerki i piłkarza. „Tyle miłości i szczęścia na jednym zdjęciu", „My też często tak leżymy we trójkę na podłodze!", „Super ludzie, nie znam osobiście, ale bije od nich ciepło!" – równie miłych słów było jeszcze więcej. Jedna z internautek pozwoliła sobie nawet na dowcip: „Z całym szacunkiem dla moich Rodziców, ale może chcą Państwo mnie zaadoptować?".

Przypomnijmy, że w maju Klara skończy roczek. O tym, że Ania spodziewa się dziecka, jako pierwszy poinformował fanów Robert Lewandowski. Po golu strzelonym w meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Atletico Madryt 6 grudnia 2016 roku wykonał charakterystyczną cieszynkę, zwiastującą nadejście potomka.

Robert Lewandowski nigdy nie ukrywał tego, jak ważna jest dla niego rodzina. W wielu wywiadach podkreślał, że jest bardzo rodzinnym, ciepłym człowiekiem. Także Ania lubi podkreślać, że doskonale odnalazła się w roli mamy.

Cóż nie da się ukryć, że taka pełna, szczęśliwa rodzina to największy skarb!

RadioZET.pl/SI

Oceń