Zamknij

Ania Świątczak zaszalała z fryzurą. Gwiazda "Ich Troje" zmieniła długość i kolor [FOTO]

07.08.2020 09:48
Ania Świątczak
fot. Piotr Bławicki/ East News

Ania Świątczak zdecydowała się na metamorfozę. Gwiazda Ich Troje zmieniła kolor i długość włosów. Za przemianę gwiazdy odpowiedzialny jest jeden z ulubionych fryzjerów gwiazd - Kajetan Góra.

Ania Świątczak z Ich troje zmieniła fryzurę. Postawiła na ostre cięcie, zmieniła długość i kolor [FOTO]

Ania Świątczak postanowiła zmienić fryzurę. Wokalistka Ich Troje zdecydowała się zmienić kolor włosów oraz długość. Gwiazda postanowiła znacznie rozjaśnić kolor oraz przedłużyć włosy o dziesięć centymetrów. Co do fryzury wybrała long bob skośny, który jest w ostatnim czasie chętnie wybierany przez gwiazdy. Ania Świątczak zdecydowała się wykonać metamorfozę pod okiem Kajetana Góry, jednego z ulubionych fryzjerów polskich gwiazd.

ania-swiatczak
fot. Instagram.com/ Kajetan Góra

Ania Świątczak wróciła do Ich Troje

Być może taka zmiana wiąże się z nowymi wyzwaniami w życiu Ani Świątczak, która wróciła do Ich Troje. Gwiazda ponownie będzie współpracować z byłym mężem - Michałem Wiśniewskim oraz Jackiem Łągwą, zastępując Agatę Buczkowską, która jeszcze do niedawna była wokalistką popularnego zespołu. Michał Wiśniewski zdradził, że nie musiał długo namawiać byłej żony do zawodowej współpracy.

(…) nie musiałem się wcale prosić, zrobiła to z przyjemnością - mówił niedawno Michał Wiśniewski. Prywatnie Michał Wiśniewski i Ania Świątczak są rodzicami dwóch córek: Etiennette Anny (ur. 17 września 2006) i Vivienne Vienny (ur. 2 lutego 2008). 

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl