Zamknij

Ania i Klara Lewandowskie przeprowadzają się

Redakcja
14.06.2017 08:35
Ania i Klara Lewandowskie przeprowadzają się
fot. ons.pl

16 lipca Robert Lewandowski wylatuje do Chin ze swoim klubem. W tym czasie Ania i Klara przeprowadzą się do Polski.

– W Monachium, gdzie mieszkają Lewandowscy, były już obie babcie, wujek i prababcia dziewczynki - zdradza w rozmowie z tygodnikiem „Na Żywo" osoba z otoczenia rodziny.

Zobacz także

Pod nieobecność Roberta Ania z maleństwem przeprowadzą się do Polski, gdzie dumna mama będzie mogła przedstawić Klarę dalszym członkom rodziny, przyjaciołom i znajomym.

Ania zamieszka z córeczką w rodzinnej posiadłości nad jeziorem Jełmuń. To doskonałe miejsce na spędzenie wakacji – piękny dom wyposażony jest w kort tenisowy, ogród i prywatny pomost z zejściem do jeziora.

– Robert nie chce, by sama przebywała z dzieckiem w Monachium, gdzie ze względu na zagrożenie terrorystyczne nie jest bezpiecznie. Woli, by przeniosła się na ten czas do Polski i odwiedziła ich dom na Mazurach – opowiada osoba z otoczenia Lewandowskich.

Zobacz także

Ania na pewno nie będzie się z Klarą nudziła. Według informacji tygodnika sportsmenka do letniej rezydencji zaprosiła mamę, brata z ukochaną, babcię Jolantę, a także teściową oraz siostrę Roberta z mężem i dzieckiem.

RadioZET.pl/SI
Stylizacja włosów za pomocą lokówki - kilka porad