Zamknij

Ania wiedziała, że młodo umrze - zdradza przyjaciółka Przybylskiej

Redakcja
22.09.2017 13:35
Ania Przybylska
fot. Reporter/EAST NEWS

Niebawem do sprzedaży trafi biografia Anny Przybylskiej. Przed zbliżającą się premierą książki wywiadu w mediach udzieliła siostra aktorki, a teraz przyszedł czas na jej menedżerkę. Małgorzata Rudowska wyznała, że Ani zdarzało się mówić o śmierci.

"Ja młodo umrę" - mawiała podobno Anna Przybylska. Tak twierdzi Małgorzata Rudowska - przyjaciółka i menedżerka aktorki. W rozmowie z gazetą.pl Rudowska zdradziła, że Ania zawsze była niecierpliwa: szybko ślub, szybko dzieci. Czyżby przeczuwała, że jej życie także może zakończyć się zbyt szybko?

Jak powiedziała menedżerka, Ania Przybylska często żartowała, że umrze młodo, ale Rudowska szybko starała się zmienić temat i karciła aktorkę za wygadywanie bzdur. Jednak mimo tych rozmów - komentowała przyjaciółka aktorki - dało się wyczuć, że Ania nie była osobą, która chciała umrzeć. Ona planowała swoje życie, rozmyślała też o starości.

- Czasem w żartach mówiła: "ja młodo umrę". Prosiłam wtedy, żeby przestała gadać bzdury. Ale śmiałyśmy się też czasem ze starości, z tego, że będzie do końca życia reklamowała kosmetyki tą swoją dziecięcą twarzą, a ja ją jako umalowaną staruszkę będę wpychać na plan - czytamy w serwisie gazeta.pl.

5 października miną już 3 lata od śmierci Ani Przybylskiej. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki. Do końca wierzyła, że uda się jej wygrać z chorobą.

RadioZET.pl/gazeta.pl/SA