Zamknij

Anita Lipnicka opowiedziała o córce Poli: "Jest bardzo charakterna, ma dużo genów po tacie"

Sylwia Wamej
27.02.2020 14:37
Anita Lipnicka
fot. Ibstagram. com/Anita Lipnicka

Anita Lipnicka pokazała ostatnio w mediach społecznościowych swoją 14-letnią córkę Polę. Gwiazda opowiedziała też w rozmowie z magazynem "Viva!", jakie relacje ma ze swoją 14-letnią latoroślą.

Anita Lipnicka zdradziła, że córka była jej marzeniem

Anita Lipnicka opublikowała niedawno w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoją 14-letnią córką Polą. Dziewczynka jest owocem związku Lipnickiej z muzykiem - Johnem Porterem. Anita Lipnicka jakiś czas temu udzieliła wywiadu "Vivie!", w którym opowiedziała, że jej marzeniem było zostać mamą córeczki.

"Chciałam ją urodzić w tamtym momencie, chciałam, żeby to było dziecko Johna, chciałam mieć z nim córkę i wiedziałam, że będzie nazywała się Pola Porter. Wszystko miałam ustalone. To było mi przeznaczone, tak miało być. Pisałam jej imię i nazwisko na karteczkach i rozlepiałam w całym domu. Potem poszłam na USG do doktora i okazało się, że to będzie córka. Powiedziałam tylko: „No, wiedziałam” (śmiech)” - wyznała Anita Lipnicka w rozmowie z "Vivą!".

Anita Lipnicka o córce Poli: "Jest bardzo charakterna"

Aktorka kilka lat temu mówiła, że Pola jest charakterna i ma dużo genów po swoim tacie.

"Jest bardzo charakterna, ma dużo genów po tacie, ale też genów pochodzących z dawnych pokoleń. Stąd pewnie moje trudności z macierzyństwem. Nie ogarniałam tematu. Gdzie ten cud? Kiedy wreszcie instynkt matczyny natchnie mnie i podpowie co zrobić?  Bardzo długo nie wiedziałam, jak reagować i jak pomóc własnemu dziecku, które ciągle płakało i ja nie rozumiałam dlaczego. Dopiero teraz widzę wyraźnie cechy jej charakteru: siłę, upór, indywidualność i małą tolerancję na nieprzyjemne doznania, które ją spotykają. Jak była mała i nie umiała mówić, a była zła, reagowała w jedyny dostępny sobie sposób - płakała. Teraz nie płacze, tylko się awanturuje (śmiech). Ze mną, ze światem. Ale nie próbuję tego temperować. Pozwalam jej być sobą” - mówiła piosenkarka.

Po rozstaniu z Johnem Porterem, Anita Lipnicka związała się z brytyjskim artystą -Markiem Greyem.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW