Zamknij

Anita Lipnicka pokazała córkę. Pola ma już 14 lat [FOTO]

Sylwia Wamej
24.02.2020 12:15
Anita Lipnicka
fot. Viphoto/.East News

Anita Lipnicka opublikowała w mediach społecznościowych fotografię córki Poli. Latorośl artystki i muzyka Johna Portera ma już 14 lat.

Anita Lipnicka pokazała córkę. Pola ma już 14 lat

Anita Lipnicka pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem 14-letniej córki Poli. Gwiazda zamieściła piękne zdjęcie z zimowego wypoczynku, a powodem były 14. urodziny Poli.

"Moja dziewczyna ma dziś urodziny!!! Nie wiem kiedy mi tak urosła?!? Spełnienia marzeń, kochana" - napisała Anita Lipnicka. Post na Facebooku polubiło aż 2 tysiące fanów.

14-letnia Pola jest owocem związku Anity Lipnickiej i Johna Portera. Para rozstała się w 2015 roku, gdy ich córka Pola miała 9 lat. O swoim rozstaniu John i Anita poinformowali za pomocą mediów społecznościowych.

"Anita i ja idziemy własnymi drogami - to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy" - pisał muzyk.

Anita Lipnicka wzięła ślub z Markiem Greyem

Anita Lipnicka po rozstaniu z Johnem Porterem poznała Marka Greya, który jest malarzem i grafikiem z Wielkiej Brytanii. Para pobrała się w 2016 roku, na jednej z greckich wysp.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW