Zamknij

Anita Lipnicka pokazała zdjęcie z rajskich wakacji w Tajlandii. Tak prezentuje się w bikini

Redakcja
05.02.2019 14:28
Anita Lipnicka pokazała zdjęcie z rajskich wakacji w Tajlandii. Tak prezentuje się w bikini
fot. Instagram.com/ Anita Lipnicka

Anita Lipnicka zamieniła szarą polską zimę na gorącą Tajlandię. Piosenkarka wybrała się razem z mężem Markiem Grayem i córką Polą na wakacje. Pokazała na Instagramie, jak wypoczywa. Zaprezentowała również swoje wdzięki w kusym bikini.

Anita Lipnicka: rajskie wakacje w Tajlandii

Anita Lipnicka na Instagramie dokumentuje swoją podróż do Tajlandii. Gwiazda wypoczywa razem z mężem Markiem Grayem i 13-letnią córką Polą ze związku z Johnem Porterem na rajskich wakacjach. Anita odwiedziła m.in. wyspę znaną z filmu „Człowiek ze złotym pistoletem z serii o Jamesie Bondzie.

Anita Lipnicka pokazała się w bikini

Na jej profilu można zobaczyć nie tylko rajskie widoki, ale też urocze zdjęcie z rodziną i fotki z plaży, na których 43-letnia artystka pozuje w bikini. Nie zabrakło też zdjęć z parku słoni oraz migawek egzotycznego jedzenia i roślinności. Widać, że wypoczynek służy Anicie.

Takiej podróży zazdroszczą również jej fani, którzy w komentarzach podkreślają, że okres zimny jest najlepszym czasem na egzotyczną podróż. Tym bardziej że Tajlandia wciąż jest kierunkiem, do którego ciągnie wiele osób, w tym też rodzimych gwiazd.

RadioZET.pl/SW