Zamknij

Anita Sokołowska skrytykowana za pozowanie do zdjęcia w zbożu. Gwiazda tłumaczy się

22.07.2020 15:58
Anita Sokołowska skrytykowana za pozowanie do zdjęcia w zbożu. Wytłumaczyła się
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Anita Sokołowska opublikowała wakacyjne zdjęcie, na którym pozuje w zbożu. Gwieździe "Przyjaciółek" oberwało się od niektórych fanów za niszczenie pola. Anita Sokołowska szybko wytłumaczyła się.

Anita Sokołowska pozuje w zbożu. Gwiazda skrytykowana za wakacyjne zdjęcie

Anita Sokołowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w zbożu. Gwiazda przyznała, że zdjęcie zrobione zostało na szybko. Dodała też, że czuje się nieswojo, stojąc w polu zboża.

"Podobno ostatnio bardzo modne były zdjęcia w rzepaku..... mam i ja swoje w .... pewnie to nie to samo .... ale to zrobione jest podczas spaceru przez moją Przyjaciółkę Fifi w @folwarkbadowo. ps. Mówię do Fifi - Aśka rób je szybko, bo coś tak dziwnie się tu czuje, tak nieswojo, w zbożu, no weź.... a Aska do mnie - stój, dobrze wyglądasz, badą lajki i fejm

Wakacyjne ujęcie zachwyciło niektórych fanów, a przez innych spotkało się z krytyką. Ci zarzucili gwieździe "Przyjaciółek", że niszczy pole.

"Zdjęcie zdjęciem, ślicznie pani wyszła, ale nie lepiej byłoby zrobić sobie zdjęcie w parku, czy gdzieś indziej? To jest nasza praca, praca rolników i ta praca do łatwych nie należy, żeby każdy mógł sobie wejść w zboże i je niszczyć. Szanujmy się",
No żenada i po co niszczyć ludziom pracę? troszkę więcej rozsądku polecam używać, bo z pani inni ludzie biorą przykład i zaraz będą robić to samo!", Co wy dziewczyny macie z tym deptaniem zboża. A to w makach, a to w rzepaku, a to w życie, a to w jęczmieniu ... jak was rolnik weźmie i przegoni to będzie dopiero ciekawy temat do focenia"  - piszą internauci.

Anita Sokołowska tłumaczy się z wakacyjnego zdjęcia

Anita Sokołowska szybko postanowiła wytłumaczyć się ze zdjęcia. "Bardzo szanuję cudzą pracę i cudze mienie, dlatego zdjęcie zrobione jest na skraju pola, a zdjęcie wykadrowane tak, by po prostu nie było tego widać. Pozdrawiam serdecznie" - napisała.

Gwiazdy w ostatnim czasie upodobały sobie zdjęcia w pięknych okolicznościach przyrody, pozując w polach maku, rzepaku, słoneczników czy zboża. Fotografie czasem spotykają się z krytyką fanów, którzy podkreślają, że nie warto dla dobrego zdjęcia niszczyć pola. Na ten temat wypowiadał się nawet Łukasz z programu "Rolnik szuka żony".

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl