Zamknij

Anita Sokołowska z "Przyjaciółek" przeżywa dramat. Prosi fanów o pomoc

10.09.2020 12:10
Anita Sokołowska
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Anita Sokołowska znana jest fanom jako Zuza z "Przyjaciółek". Gwiazda serialu Polsatu przeżywa właśnie osobisty dramat. Na Instagramie poprosiła obserwatorów o wsparcie finansowe.

Anita Sokołowska to znana polska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Największą popularność przyniosła jej rola doktor Leny Starskiej w kultowym serialu TVP "Na dobre i na złe". Od 2012 roku wciela się w postać Zuzy Markiewicz w serialu "Przyjaciółki" emitowanym przez Polsat. Jej bohaterka z odwagą podchodzi do życia, walcząc z kolejnymi przeciwnościami losu. Tym razem gwiazda przeżywa trudne chwile w prawdziwym życiu.

- Potrzebuję dzisiaj waszej pomocy! Joanna jest moją koleżanką i niestety zachorowała. Rak trzustki... Joanna działa na polu kultury, jest krytyczką literacką, dramaturżką, kuratorka. Współtworzyła wiele pięknych i mądrych spektakli. Joanna potrzebuje naszego wsparcia, ponieważ nie może pracować, a potrzebuje pieniędzy na leczenie no i na życie. I dlatego gorąco was proszę o wsparcie dla niej o wpłaty, o dzielenie się tym apelem. To taka moja ogromna osobista prośba o wsparcie. Dziękuję wam - przekazała fanom na Instagramie.

Zobacz także: Alicja Wieniawa-Narkiewicz dołącza do obsady "Przyjaciółek". W kogo się wcieli?

Przyjaciółki: Anita Sokołowska prosi fanów o wsparcie

Przyjaciółka Anity Sokołowskiej jest chora na raka i potrzebuje finansowego wsparcia w leczeniu i codziennym utrzymaniu. Aktorka poprosiła fanów o wpłacanie pieniędzy na zbiórkę. Sytuacja jej znajomej jest naprawdę trudna.

- Nasza koleżanka i przyjaciółka Joanna Wichowska potrzebuje pomocy i wsparcia w walce z bardzo poważną chorobą. Zdiagnozowano u niej raka trzustki, który wymaga pilnego leczenia. Leczenie tego rodzaju choroby jest trudne i długotrwałe, a jego charakter uniemożliwia wykonywanie pracy. Jedyną rodziną Joanny jest jej mama – starsza pani, która ze względu na zły stan zdrowia, także wymaga całodobowej opieki. W obecnej sytuacji Joanna nie ma możliwości pokrycia własnych kosztów leczenia i utrzymania oraz kosztów opieki nad mamą - czytamy na portalu zrzutka.pl.