Zamknij

Anita Werner bez makijażu. Fani zachwyceni urodą dziennikarki [FOTO]

Maciej Friedrich
20.08.2020 11:57
Anita Werner bez makijażu
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anita Werner postanowiła pokazać się fanom w naturalnej odsłonie. Dziennikarka opublikowała zdjęcie bez makijażu, którym zachwyciła fanów. Wakacyjna, naturalna odsłona Anity została doceniona, pojawiły się głosy, że nie wygląda jak "woskowy stwór".

Anita Werner to jedna z najpopularniejszych dziennikarek telewizyjnych, od lat kojarzona ze stacją TVN, w której pracuje od momentu jej powstania. Widzowie docenili jej dziennikarski talent, którym pokazała w takich programach jak "Fakty po Faktach" oraz główne wydanie "Faktów". Na swoim koncie ma trzy statuetki Wiktora, nagrodzono ją jako największe odkrycie telewizyjne, najlepszą prezenterkę oraz najlepszego publicystę.

Nie wszyscy wielbiciele Anity Werner wiedzą, że dziennikarka próbowała swoich sił także w roli aktorki. Debiutowała w 1995 roku w "Dziejach mistrza Twardowskiego", wystąpiła także w "Słodko gorzkim" Władysława Pasikowskiego. Ostatni raz mogliśmy oglądać ją w "Zostać miss" z 2001 roku. Dziennikarka często komplementowana jest nie tylko z powodu talentu, ale także urody, która nie przemija z wiekiem. Ciężko uwierzyć, że Werner ma 42 lata. Nawet jeśli pokazuje się fanom w zupełnie naturalnej odsłonie, wolnej od makijażu.

 Jennifer Lopez bez makijażu. 51-letnia gwiazda zachwyciła. "Twarz dziecka" [FOTO]

Anita Werner bez makijażu. Dziennikarka na naturalnej fotografii

Anita Werner postanowiła wybrać się na zasłużony urlop i podzielić się z fanami zdjęciami z wyjazdu. Dziennikarka nie starała się wyglądać jak w telewizji, na opublikowanej na Instagramie fotografii możemy podziwiać ją w naturalnym wydaniu, bez filtrów i makijażu.

- No i co tu robić, kiedy kończy się urlop? Włączyć ten urlopowy uśmiech i robić swoje! Podoba Wam się takie podejście? - zapytała fanów Anita.

Fani nie mogli wyjść z podziwu nad urodą 42-latki, która wygląda równie zniewalająco w makijażu, jak i w naturalnym wydaniu. Wiele osób podkreślało, że to właśnie naturalny wygląd pokazuje prawdziwą urodę, której Werner nie brakuje.

- Niemożliwe, nareszcie ktoś wygląda normalnie na Insta, a nie jak woskowany stwór. Cudnie.

- Ma Pani piękny uśmiech. Szkoda, że na wizji nie zawsze można go zobaczyć. Ale jest tu piękny, jasny, szczery. Pozdrawiam serdecznie.

- Cudowna twarz. Radość bije z Ciebie, Anitko - czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się naturalna Anita Werner?

 Agnieszka Dygant chwali się zdjęciem bez makijażu: "Wakacyjne zerwanie tapety"