Zamknij

Anita Werner na czułym zdjęciu z partnerem. Pochwaliła się też ich wspólnym projektem [FOTO]

16.10.2020 10:39
Anita Werner
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Anita Werner chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z ukochanym partnerem - Michałem Kołodziejczykiem. Ostatnio opublikowała wspólną fotografię i pochwaliła się sukcesem, na który zapracowali obydwoje. Para napisała razem książkę "Mecz to pretekst". "Daliśmy z siebie wszystko" - podkreśla Anita Werner w instagramowym wpisie.

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk tworzą zgraną parę. Na salonach zadebiutowali w 2019 roku. W mediach społecznościowych chętnie publikują wspólne fotografie, a ostatnio połączyli siły i napisali razem książkę. Anita Werner pochwaliła się na Instagramie wspólnym projektem, publikując przy okazji urocze i czułe zdjęcie.

"Tak, jesteśmy szczęśliwi. Tak, jesteśmy dumni. Nasza książka od wczoraj jest w księgarniach, a nasz Wydawca dziś ogłasza dodruk! Wiecie dlaczego, Drodzy Czytelnicy? Bo jesteście niesamowici! Dziękujemy!!" - zaczęła wpis Anita Werner.

Zobacz też :Anita Werner bez makijażu. Fani zachwyceni urodą dziennikarki [FOTO] 

Anita Werner pokazała czułe zdjęcie z partnerem. Pochwaliła się też wspólnym projektem [FOTO]

Gwiazda zdradziła również, o czym jest wspólna publikacja - "Mecz to pretekst".

"To sześć reportaży z sześciu różnych krajów i to dwanaście miesięcy naszej pracy. Ta praca to pasja i frajda, ale czasem to też zmęczenie i nieprzespane noce. Daliśmy z siebie wszystko, żeby dać Wam tę książkę, a Wy dajecie nam teraz mnóstwo radości!  - podkreśla Werner i dodaje:
"Trzymamy dalej kciuki za to, żeby jeszcze więcej z Was przekonało się, jak piłka nożna prosto i fajnie tłumaczy świat. Bo futbol jest czymś więcej niż grą na boisku. To ludzie i ich historie, narody i ich kłopoty, wspólnoty i ich więzi, to przyjaźnie i ich próby. To samo życie".

Anita Werner i Michał Kołodziejczyk są parą od dwóch lat. Wcześniej dziennikarka związana była z Kacprem Godyckim-Ćwirko, który zmarł nagle w 2012 roku. Anita Werner długo nie mogła się pozbierać po stracie ukochanego, jednak gdy poznała Michała Kołodziejczyka, jej serce mocniej zabiło.

Kołodzieczyk podobnie jak jego ukochana, również jest dziennikarzem. Zajmuje się tematyką sportową w telewizji Canal +. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród dziennikarskim, w tym nagrody Press im. Bohdana Tomaszewskiego.

RadioZet.pl