Zamknij

Anja Rubik pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje bez stanika [FOTO]

02.07.2020 20:33
Anja Rubik pokazała odważne zdjęcie. Gwiazda pozuje bez stanika [FOTO]
fot. ---

Anja Rubik opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie. Gwiazda w najnowszej sesji dla francuskiego "Vogue'a" pokazała się bez stanika.

Anja Rubik pokazała odważne zdjęcie z sesji zdjęciowej. Pozuje na nim bez stanika [FOTO]

Anja Rubik nie spoczywa na laurach. Mimo że modelka osiągnęła w swojej branży niemal wszystko, wciąż bierze udział w sesjach zdjęciowych i nowych projektach. Ostatnio zaprezentowała zdjęcie z najnowszej sesji dla fancuskiego "Vogue'a". Anja pokazała gorące zdjęcie, na którym pozuje bez stanika. Mimo że jest wysmakowane, zostało usunięte przez Instagrama. Modelka zdecydowała się jednak opublikować je ponownie. 

Anja Rubik: Modelka i działaczka społeczna

Anja Rubik poza modelingiem spełnia się w roli działaczki społecznej. 37-latka na swoim Instagramie chętnie zabiera głos w sprawach społecznych, kobiecych czy politycznych.

Dwa lata temu wydała książkę Sexed.pl, w której razem ze specjalistami poruszyła zagadnienia związane z seksualnością. Akcję Sexed.pl prowadziła również w sieci, publikując wideo z udziałem znanych gwiazd.

Anja Rubik jako modelka na swoim koncie ma udział w pokazach i kampaniach reklamowych takich marek jak m.in. Valentino, Dior, Versace oraz Dolce&Gabbana.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl