Zamknij

Anja Rubik pokazała piersi. Modelka na zdjęciu topless [FOTO]

Maciej Friedrich
04.02.2020 12:10
Anja Rubik pokazała piersi. Modelka na zdjęciu topless [FOTO]
fot. Jacques BENAROCH/SIPA/SIPA/East News

Anja Rubik jako światowej sławy modelka przywykła to odważnych sesji zdjęciowych i eksponowania ciała. Jednak zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu na Instagramie, jest wyjątkowo odważne. Anja pozuje na nim topless, całkowicie odsłaniając piersi.

Anja Rubik to jedna z najpopularniejszych na świecie polskich modelek, która karierę rozpoczęła w wieku zaledwie 15 lat, by zaledwie pół roku później wyjść na wybieg w Mediolanie. Na swoim koncie ma współpracę z największymi projektantami i domami mody, prestiżowe kontrakty reklamowe i sesje dla topowych magazynów. W 2012 roku portal models.com uznał ją za jedną z ikon mody. Z powodzeniem radzi sobie także jako projektantka.

Anja jest także niezwykle popularna w mediach społecznościowych, jej profil na Instagramie obserwuje już ponad milion użytkowników. W poniedziałek 3 stycznia modelka pochwaliła się efektami bardzo odważnej sesji zdjęciowej.

 Anja Rubik pokazała zdjęcie mamy z młodości. Fani: "Dobre geny po mamusi"

Anja Rubik pokazała piersi na Instagramie. Odważne zdjęcie modelki

Anja Rubik jak przystało na profesjonalną modelkę, nie wstydzi się odważnych sesji. Jednak jej nowe zdjęcie wydaje się wyjątkowo odważne. Na czarno białej fotografii Anja pozuje topless, całkowicie odsłaniając piersi. Fani nie kryli zachwytu nad wdziękami Anji oraz samej artystycznej fotografii. Post Rubik polubiło ponad 20 tysięcy użytkowników, w tym między innymi Krzysztof Ibisz. Fani zachwyt wyrażali w komentarzach.

- Anju jesteś taka śliczna.

- Świetne zdjęcie Anja, wyglądasz obłędnie.

- Jak się czujesz, pokazując tak dużo swojego ciała w Internecie? Piękne zdjęcie - czytamy.

A jak wam podoba się zdjęcie Anji?

 Anja Rubik z przystojnym brunetem na premierze „Obywatela Jones'a”. To nowy chłopak modelki?

Zagłosuj

Podoba ci się nowe zdjęcie Anji?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF