Zamknij

Anja Rubik pokazała stare zdjęcie. Wyglądała zupełnie inaczej, niż teraz. "Jaka młodziutka" [FOTO]

Sylwia Wamej
20.05.2020 10:17
Anja Rubik
fot. Splash News.com/ East News

Anja Rubik aktywnie prowadzi swój Instagram. Polska top modelka pokazała ostatnio stare zdjęcie, na którym nosiła długie włosy. Jak wyglądała?

Anja Rubik pokazała zdjęcie sprzed lat. Jak wyglądała?

Anja Rubik poza angażowaniem się w sprawy społeczno-polityczne, chętnie publikuje na Instagramie fotografie z rozmaitych sesji zdjęciowych. Ostatnio opublikowała zdjęcie sprzed lat, na którym nosiła długie włosy. Fotografia pochodzi ze  współpracy z Emmanuelle Alt, redaktor naczelnej francuskiego "Vogue'a".

"Jaka młodziutka", "cudowna" - piszą fani. Choć oczywiście nie zabrakło krytycznych komentarzy internautów, którzy wytykają po raz kolejny Rubik zbyt szczupłą sylwetkę.

Ania Rubik: Modelka, która angażuje się w społeczno-polityczne sprawy

Anja Rubik rozpoczęła karierę modelki w wieku 15 lat. Uchodzi za jedną z najlepszych modelek na świecie, która w branży współpracowała z największymi projektantkami, markami i fotografami. Gwiazda, choć wciąż angażuje się w świat mody, chodzi po wybiegach i uczestniczy w sesjach zdjęciowych, nie stroni od  tematów społeczno-politycznych.

Kilka lat temu zaczęła realizować projekt Sexed.pl, który ma na celu popularyzację edukacji seksualnej w Polsce. Modelka napisała razem ze specjalistami książkę, w której poruszyła wiele trudnych i niewygodnych tematów. Zrealizowała też kampanię Sexed.pl w internecie. Anja Rubik chętnie zabiera na swoim Instagramie głos dotyczący równości płci i edukacji seksualnej. Angażuje się w sprawy ekologii oraz kobiet.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW