Zamknij

Anja Rubik przekazała na WOŚP wyjątkowy dar. Fani: "I to jest coś, a nie jakaś stara kiecka"

Judyta Wanicka
08.01.2020 15:28
Anja Rubik
fot. Reynaud Julien/APS-Medias/ABACA/Abaca/East News

Anja Rubik przekazała na aukcję WOŚP 2020 zaproszenie na jednej z pokazów zbliżającego się tygodnia mody w Paryżu. Internauci są zachwyceni podarunkiem modelki.

WOŚP 2020: Anja Rubik przekazała zaproszenie na Paris Fashion Week

Anja Rubik przyłączyła się do 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020. Najpopularniejsza polska modelka przekazała na aukcję zaproszenie na pokaz domu mody Saint Laurent, który odbędzie się podczas lutowego tygodnia mody w Paryżu. Osoba, której uda się wylicytować zaproszenie, nie tylko będzie mogła uczestniczyć w największej imprezie modowej świata, ale także spotka się z samą Anją Rubik.

W tym roku, na aukcje WOŚP, razem z Anthony’m Vaccarello, przekazujemy zaproszenie na pokaz Saint Laurent jesień/zima 2020, który odbędzie się w Paryżu pod czas Paris Fashion Week. Pokaz Saint Laurent to najbardziej spektakularny i wyczekiwany pokaz paryskiego Tygodnia Mody. To niesamowite wydarzenie jest dostępne tylko dla garstki osób, a zaproszenie jest bezcenne! Osoba, która wygra licytację, dołączy do jednego z najbardziej ekskluzywnych eventów na świecie - napisła Anja na Instagramie.

Takiego zaproszenia nie można nigdzie kupić. Jest to wyjątkowa okazja i wyjątkowe przeżycie. Poza tym spotkamy się po pokazie, zrobimy sobie zdjęcie, chwilę pogadamy. Licytujcie, pieniądze idą na bardzo dobry cel. Zapraszam was i może do zobaczenia w lutym - powiedziała na Instastory.

Aukcje WOŚP: gdzie licytować zaproszenie od Anji Rubik?

Internauci entuzjastycznie zareagowali na inicjatywę Anji Rubik, której podarunek zdecydowanie wyróżnia się na tle prezentów przekazanych przez inne gwiazdy. I to jest coś, a nie jakaś stara kiecka - komentują w sieci, odnosząc się do zwyczaju oddawania przez celebrytki nienoszonych kreacji. Prezent od modelki stanowi miłą odmianę, a do tego jest prawdziwą gratką dla wszystkich fanów high fashion.

Zaproszenie Anji Rubik na Paris Fashion Week można wylicytować na Allegro. Kwota przekroczyła już 10 tys. złotych.

anja rubiksss
fot. allegro.pl
Zagłosuj

Wspierasz Wielką Orkiestrę Światecznej Pomocy?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw