Zamknij

Anja Rubik triumfuje. Konto Kai Godek zniknęło z Facebooka

Judyta Wanicka
23.04.2020 14:35
Anja Rubik i Kaja Godek
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS, Jacek Dominski/REPORTER/EAST NEWS

Anja Rubik z radością zareagowała na informację, że profil Kai Godek zniknął z Facebooka. Przed tygodniem proliferska działaczka zagroziła modelce pozwem o zniesławienie za wypowiedź na temat projektu "Zatrzymaj aborcję". 

Anja Rubik była jedną z pierwszych gwiazd, które stanowczo sprzeciwiły się projektowi "Zatrzymaj aborcję" forsowanego przez znaną aktywistkę Kaję Godek. Modelka zamieściła na Instagramie wpis ostrzegający przed zaostrzeniem przepisów antyaborcyjnych. Godek zarzuciła jej szerzenie nieprawdziwych informacji i zagroziła procesem o zniesławienie. Po tygodniu profil prawicowej działaczki zniknął z Facebooka.

Facebook usunął profil Kai Godek? Uszczypliwy komentarz Anji Rubik

Gdy tylko media przekazały informację o zniknięciu konta Godek, Anja Rubik triumfalnie ogłosiła to na swoim profilu. Pod zdjęciem tęczowej flagi wyraziła radość z faktu, że inicjatorka projektu "Zatrzymaj Aborcję" przestała być aktywna w popularnym medium społecznościowym. Nie wiadomo, dlaczego i kto podjął decyzję o usunięciu profilu: Facebook czy może sama Godek. Na wszelki wypadek modelka podziękowała obu stronom. 

Konto Pani Kai Godek na Facebooku zniknęło… Ciekawe, czy Facebook zawiesił Pani Godek konto za szerzenie nienawiści - jeśli tak, to dziękujemy Facebook! Jeśli to Pani Godek sama zdecydowała się usunąć konto, to jej również dziękujemy - napisała usatysfakcjonowana Anja Rubk. 

Wpis zdobył sporo polubień, lecz nieoczekiwanie zniknął z profilu modelki. Czyżby Rubik poczuła, że się zagalopowała? A może to "siła wyższa" usunęła post? 

kj
fot. Instagram:@anja_rubik
Zagłosuj

Jesteś za całkowitym zakazem aborcji?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw