Zamknij

Anja Rubik źle potraktowana w warszawskim klubie, żali się na Instagramie

Redakcja
24.10.2018 16:40
Anja Rubik
fot. Instagram

Anja Rubik podzieliła się z Internautami na Instagramie informacją o tym, że została źle potraktowana przez właścicieli jednego z warszawskich klubów, do którego wybierała się z przyjaciółmi. Chodziło o darmową wejściówkę?

"Wczoraj z moim startym znajomym Gaspar Noe i jego dziewczyną po premierze „Climax”. Noc byłaby idealna gdyby nie wyjątkowo nieuprzejmy i niegościnny właściciel klubu" - napisała tajemniczo na Instagramie.

Internauci zaczęli od razu dopytywać, co takiego się stało - co zrobił lub powiedział właściciel klubu. Nie uzyskali żadnej odpowiedzi. Niektórzy zaczęli się irytować.

"Super, bardzo profesjonalnie, obsmarować gościa, bo miał gorszy dzień przed tyloma obserwatorami, i nie napisać nawet dlaczego, może krzywo spojrzał albo głupio odpowiedział, a Ty mu wrzucasz jak jakaś nastolatka, to nie przystoi takiej "gwieździe". Sorry Anja, ale od dzisiaj nie będziesz na moim wallu, obserwuję tylko osoby na poziomie, i żadne "bycie artystą" czegoś takiego nie rekompensuje" - napisała jedna z komentujących.

Na komentarz ten zareagowała też Rubik: "Gorszy dzień nie musi oznaczać chamstwa" - odpowiedziała internautce.

W dalszych komentarzach internauci nie szczędzili krytyki autorce powyższej opinii, ale pojawiły się też sugestie, że gwiazda chciała za darmo wprowadzić do lokalu grupę swoich znajomych, choć bilet kosztował... całe 20 złotych. Inni twierdzili, że chodziło o jedną osobę. Wielu komentujących przyznało, że komentarzy Rubik nie jest niegrzeczny i nawet nie podaje w nim nazwy lokalu.

Zdaniem wielu komentujących gwiazda nie powinna prosić o wejście za darmo, tylko po prostu zapłacić za bilet. Inni są zdania, że znana osoba to reklama dla lokalu. Trudno stwierdzić, kto ma rację.

RadioZET.pl/SA