Zamknij

Anna Cieślak i Edward Miszczak oficjalnie razem na salonach. Pierwsze zdjęcia po ślubie [FOTO]

13.10.2021 10:58
Anna Cieślak i Edward Miszczak
fot. TRICOLORS/East News

Anna Cieślak i Edward Miszczak zadebiutowali jako para na premierze spektaklu "Małżeństwo do poprawki" w Teatrze Kwadrat. Niedawno aktorka i dyrektor programowy TVN wzięli ślub. Było to ich pierwsze oficjalne wyjście, na którym pozowali razem. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak pod koniec sierpnia wzięli ślub. Uroczystość odbyła się w jednym z krakowskich kościołów i była pilnie strzeżona przed mediami. Aktorka znana z komedii romantycznej "Dlaczego nie!" i dyrektor programowy TVN przypieczętowali swój kilkuletni związek i tym samym utarli nosa złośliwcom, którzy nie wróżyli im szczęścia, m.in. ze względu na sporą różnicę wieku, wynoszącą 26 lat. 

Do czasu ślubu Anna Cieślak i Edward Miszczak unikali pokazywania się razem w mediach. Niechętnie też odpowiadali na pytania o swój związek. Aktorka tylko raz dała się namówić na publiczne wyznanie na temat męża. - Jest przede wszystkim cudownym kreatorem, wizjonerem i człowiekiem, który potrafi pracować w zespole wieloosobowym. Potrafi łączyć ludzi, potrafi budować, kreować, a ja jestem od tego, żeby opowiadać historie, na które bardzo serdecznie państwa do teatru zapraszam - powiedziała o Edwardzie Miszczaku w rozmowie z Jastrząbpost. 

Anna Cieślak i Edward Miszczak oficjalnie razem na premierze

Anna Cieślak i Edward Miszczak przyszli na premierę komedii "Małżeństwo do poprawki" w warszawskim Teatrze Kwadrat. Było to pierwsze oficjalne wyście, podczas którego aktorka i dyrektor programowy TVN pojawili się razem. Wprawdzie nie pozowali na ściance jak inne gwiazdy, ale też nie uciekali, gdy obecni fotoreporterzy robili im zdjęcia.

Ubrana we wzorzystą sukienkę Anna posyłała wszystkim uśmiechy i widać było, że swobodnie czuje się wśród fleszy, dyrektor programowy TVN trochę jakby mniej... 

Zobaczcie pierwsze wspólne zdjęcia Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka z premiery spektaklu "Małżeństwo do poprawki". 

Lara Gessler świętuje pierwszą rocznicę ślubu. Pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia [FOTO]

EN_01496890_0069
fot. TRICOLORS/East News
EN_01496890_0039
fot. VIPHOTO/East News
EN_01496890_0070
fot. TRICOLORS/East News