Zamknij

Anna Cieślak i Edward Miszczak zaręczyli się?

12.09.2020 22:18
Cieślak Miszczak
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Cieślak i Edward Miszczak zaręczyli się? Podobno do oświadczyn doszło na romantycznym wypadzie do Francji.

Anna Cieślak i Edward Miszczak są razem prawdopodobnie od jesieni ubiegłego roku - a przynajmniej wtedy pojawiły się pierwsze pogłoski, że młodą aktorkę i 65-letniego dyrektora programowego TVN łączy uczucie. Teraz media spekulują, że para zaręczyła się. Jak informuje "Pudelek", do oświadczyn doszło na romantycznym wyjeździe do Francji.

Anna Cieślak i Edward Miszczak zaręczeni?

Jak wynika z informacji od osoby, na którą powołuje się serwis, Edward Miszczak bardzo poważnie podszedł do oświadczyn i skrupulatnie się do wszystkiego przygotował. Aktorka była podobno bardzo zaskoczona, a oświadczyny zostały przyjęte.

"Edward oświadczył się Ani! Stało się to dosłownie kilka tygodniu temu, podczas urlopu, który wspólnie spędzili we Francji. Edward wszystko zaplanował już wcześniej - przy wybieraniu destynacji miał w głowie, że musi to być bardzo romantyczne miejsce" - cytuje swoje źródło "Pudelek".

Na Instagramie Anny Cieślak próżno szukać jakichkolwiek zdjęć z partnerem, bo aktorka unika publikowania informacji i prywatnych materiałów. Choć jej związek z Edwardem Miszczakiem nie jest obecnie tajemnicą, to jednak obydwoje często uznawani są za jedną z najbardziej tajemniczych par showbiznesu. Niechętnie pozują do zdjęć i nie brylują na imprezach. Nawet kiedy gruchnęły plotki, że są parą, wcale tego nie komentowali. Ostatecznie o ich związku poinformował wujek Ani - również aktor, Bronisław Cieślak.

Anna Cieślak i Edward Miszczak poznali się wiosną 2019 roku, a spotkanie zainicjować miał Piotr Woźniak-Starak. Szybko zdecydowali się na związek i mimo wielu nieprzychylnych komentarzy, że relacja ta długo nie potrwa, widać, że są ze sobą szczęśliwi.

RadioZET.pl/Pudelek/AS