Zamknij

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci. "Tak wygląda szczęście" [FOTO]

01.03.2021 14:30
Anna Czartoryska-Niemczycka
fot. East News

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki są rodzicami trójki pociech. Aktorka rzadko pokazuje je w mediach społecznościowych, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda opublikowała urocze i kolorowe zdjęcie dzieci.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest mamą trójki pociech. Najmłodszy synek aktorki i Michała Niemczyckiego kilka miesięcy temu skończył dwa lata. Gwiazda rzadko pokazuje dzieciaki w komplecie, jednak tym razem zrobiła wyjątek.

Aktorka pokazała opublikowała fotografię całej trójki - córeczki Janiny oraz synów: Ksawerego i Antoniego. "Sunday" - podpisała zdjęcie.

Zobacz też: Anna Czartoryska-Niemczycka przeszła koronawirusa. Opisała chorobę

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała dzieci. "Tak wygląda szczęście" [FOTO]

Kolorowa fotografia maluchów skradła serca fanów. "Jak te dzieci szybko rosną", "można by rzec, że tak wygląda szczęście", "fajne dzieciaki", "cudowna gromadka. Przy nich pewnie nie można się nudzić" - pisali internauci.

Anna Czartoryska-Niemczycka dała się poznać fanom teatru, grając w spektaklach m.in. Teatru Współczesnego oraz Dramatycznego. Z kolei fani seriali kojarzą aktorkę z takich produkcji jak m.in. "Przystań" oraz "Dom nad rozlewiskiem".

Od 1 kwietnia 2013 roku jest żoną Michała Niemczyckiego. Anna Czartoryska zapytana w jednym z wywiadów, jaką jest mamą, odpowiedziała, że z jednej strony jest wyluzowana i opanowana, z drugiej ma swoje zasady.

"Rodzicielstwo jest najtrudniejszą, ale też najcudowniejszą rzeczą, z jaką przyszło mi się w życiu zmierzyć" - powiedziała Anna Czartoryska-Niemczycka.