Zamknij

Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się trzeciego dziecka?

Redakcja
29.11.2018 14:15
Anna Czartoryska-Niemczycka spodziewa się trzeciego dziecka?
fot. Instagram:@annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka jest mamą dwójki dzieci. Czy jej rodzina ponownie się powiększy? W prasie pojawiła się informacja, że aktorka i wokalistka po raz kolejny zaszła w ciążę.

Anna Czartoryska-Niemczycka to córka Stanisława Czartoryskiego z rodu Czartoryskich herbu Pogoń Litewska. Urodzona w 1984 roku Anna postanowiła związać swoje życie z aktorstwem i muzyką. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną im. Fryderyka Chopina, a pierwsze aktorskie kroki stawiała na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. Za swój monodram „Morfina” otrzymała nagrodę Teatru Polskiego Radia „Arete”. W 2012 roku premierę miała jej debiutancka płyta również zatytułowana „Morfina”.

Anna ma na swoim koncie również wiele ról serialowych. Widzowie mogli oglądać ją między innymi w „Miłości nad rozlewiskiem”, „Na dobre i na złe” oraz „Szpilkach na Giewoncie”. Obecnie wciela się w postać Pauli w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”.

Czartoryska-Niemczycka
fot. Instagram:@annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci w ciąży?

Prywatnie Anna Czartoryska-Niemczycka od 2013 roku jest żoną Michała Niemczyckiego, syna Zbigniewa Niemczyckiego, jednego z najbogatszych Polaków. Małżeństwo ma dwójkę dzieci: Ksawerego (urodzonego w 2014 roku) oraz Janinę (urodzoną w 2016 roku). Aktorka chętnie udziela wywiadów, ale rzadko chwali się w nich swoim życiem prywatnym. Tymczasem internet obiegła informacja, że Anna spodziewa się trzeciego dziecka. Informację podało kolorowe czasopismo „Na żywo”, które chętnie cytowało wiele portali. Według informatora tygodnika bliski znajomy małżeństwa potwierdził, że Czartoryska-Niemczycka jest w ciąży i urodzi chłopca. Informacja nie doczekała się jednak komentarza ani ze strony aktorki, ani reprezentującej jej agencji. Pozostaje nam czekać na więcej informacji.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała zdjęcie córki

RadioZET.pl/MF