Zamknij

Anna Dereszowska podzieliła się emocjonalnym wpisem: "Psychicznie jestem wykończona"

20.09.2021 11:42
Anna Dereszowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Anna Dereszowska niedługo po raz trzeci zostanie mamą. Dodatkowo aktorka buduje dom na Mazurach, który ją i jej ukochanego - Daniela Duniaka pochłania mnóstwo czasu. Aktorka podzieliła się ostatnio na Instagramie emocjonalnym wpisem, w którym przyznała, że jest zmęczona i wycieńczona psychicznie.

Anna Dereszowska znów zostanie mamą. Dla gwiazdy i jej partnera, Daniela Duniaka, będzie to drugie wspólne dziecko. Aktorka jest również mamą córki Leny ze związku z Piotrem Grabowskim. Aktorka na swoim Instagramie chętnie dzieli się rozmaitymi przemyśleniami, również związanymi z macierzyństwem. W jednym z najnowszych wpisów podkreśliła, że jest bardzo zmęczona. Na jej samopoczucie ma wpływ ciąża oraz budowa nowego domu na Mazurach.

Zobacz też:  Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuch. Aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka [FOTO]

 Anna Dereszowska podzieliła się emocjonalnym wpisem: "Psychicznie jestem wykończona"

"Jestem zmęczona. Naprawdę zmęczona. #lovemyjob , #actresslife i w ogóle, i to prawda. Ale w sytuacji, gdy za chwilę pojawi się Nowy Ludzik, a ja nie mam dla niego nic, dosłownie nic, bo zaiwaniam, żeby domknąć budowę domu, która rozpoczęła się, gdy wszystko (robocizna i wszystkie materiały budowlane) było minimum 40% tańsze, to dopada mnie zmęczenie. Nawet nie fizyczne, wszystko jest ok, ja jestem ok (jak na trzecią ciążę po 40-stce ), Ludzik jest ok, lekarze mówią "jest ok". Ale psychiczne jestem wykończona" - podkreśla Anna Dereszowska, dodając, że kryzysy mają prawo dotknąć każdego.

"I wiem, wiem, zaraz pojawi się mnóstwo wpisów, że mi się we łbie poprzewracało, że jestem w komfortowej sytuacji, dom budujemy, a ja narzekam… Nie narzekam. Dzielę się. Mam dziś mały kryzysik po nieprzespanej nocy i parę przemyśleń do przepracowania. Z kilku powodów musimy dokończyć budowę (przynajmniej wnętrze) na… już. Ja też bardzo chcę ten temat domknąć, mieć z głowy, móc iść dalej, wrócić do naszego "Życia Sprzed Budowy". I wiem, że wielu z Was mnie zrozumie" - wyjaśniła. Na koniec dodała, że ma ogromne wsparcie w swoim partnerze, który zajmuje się m.in. logistyką związaną z budową domu.

Gwiazda jak zwykle mogła liczyć na swoich fanów, którzy w komentarzach zasypali ją ciepłymi słowami.