Zamknij

Anna Dereszowska pokazała 5-letniego synka. Fani: "Jaki słodki bąbelek"

Sylwia Wamej
17.01.2020 15:54
Anna Dereszowska
fot. Viphoto/East News

Anna Dereszowska opublikowała urocze zdjęcie, na którym pozuje z 5-letnim synem - Maksem. Fanom zdjęcie bardzo przypadło do gustu. Zachwyciła ich również fryzura chłopca.

Anna Dereszowska pokazała 5-letniego syna Maksa

Anna Dereszowska na swoim Instagramie coraz chętniej pokazuje swoich bliskich. Ostatnio opublikowała fotografię z Azji, na której pozuje wspólnie z 5-letnim synkiem - Maksem. Fanów aktorki zachwyciło zdjęcie, szczególnie naturalna uroda aktorki oraz urocze blond loczki synka Dereszowskiej. "Ach te blond loczki, cudnie", "o jejku, jaki słodki bąbelek, "śliczne słodziaki" - pisali fani.

5-letni Maks jest owocem związku z aktualnym partnerem aktorki - Danielem Duniakiem. Anna Dereszowska jest też mamą 12-letniej córki Leny z małżeństwa z Piotrem Grabowskim.

Anna Dereszowska o swoich dzieciach: córce Lenie i synu Maksymilianie

Anna Dereszowska w wywiadach mówiła o tym, że sama swoją mamę straciła bardzo wcześnie. Dlatego tym bardziej daje z siebie wszystko w wychowaniu swoich dzieci.

"Martwię się, bo mam takie doświadczenia życiowe, że mamę straciłam bardzo wcześnie i chciałabym dać im wszystko, żeby ich poustawiać, żeby oni byli zaopatrzeni we wszystko, czego potrzebują, emocjonalnie i pod każdym innym względem, co jest niemożliwe, bo nie jestem im w stanie tego dać" - powiedziała rozmowie z "Galą".

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadiozEt.pl/SW