Zamknij

Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuch. Aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka [FOTO]

24.06.2021 21:30
Anna Dereszowska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Dereszowska potwierdziła, że jest w trzeciej ciąży. Plotki o tym, że rodzina aktorki się powiększy, pojawiły się w mediach w czwartek. Tego samego dnia gwiazda postanowiła rozwiać wątpliwości fanów i opublikowała zdjęcie z widocznym, ciążowym brzuszkiem.

Anna Dereszowska potwierdziła, że jej rodzina się powiększy. Pierwsze doniesienia o ciąży aktorki pojawiły się w czwartek po południu. Gwiazda postanowiła szybko przekazać fanom, jaka jest prawda. Mama dwójki pociech - córki Leny oraz syna Maksa - wkrótce powita na świecie swoje trzecie dziecko. Radosną nowinę przekazała poprzez zdjęcie na Instagramie.

Zobacz także:  Anna Dereszowska szczerze o chorobie 12-letniej córki. "Złapaliśmy ją we wczesnym stadium"

Anna Dereszowska jest w ciąży. Pokazała brzuch [FOTO]

Anna Dereszowska postanowiła rozwiać wątpliwości swoich fanów i opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Jak donosił informator portalu Pudelek.pl, aktorka jest w drugim trymestrze ciąży.

- "To najpiękniejszy dzień w moim życiu" - Lenusia. "A może masz taki brzuch, bo za dużo jesz i przestałaś ćwiczyć z @annalewandowskahpba?" Nie Maksiuniu, tam jest mały ludzik. @danielduniak: A już mięliśmy zacząć podróżować tylko we dwoje… Kocham, kocham, kocham! - napisała pod zdjęciem Anna Dereszowska.

Gwiazda na razie nie zdradziła płci dziecka ani tego kiedy maluch pojawi się na świecie. Do tej pory jej ciąża pozostawała sekretem. Anna Dereszowska nie dzieli się w mediach społecznościowych wieloma szczegółami życia prywatnego. Prawdopodobnie tak samo będzie w przypadku ciąży.

Gratulujemy!