Zamknij

Anna Dereszowska w bikini. Aktorka pokazała pośladki [WIDEO]

Maciej Friedrich
08.01.2020 09:53
Anna Dereszowska w bikini. Aktorka pokazała pośladki [WIDEO]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Dereszowska 39. urodziny postanowiła świętować w Wietnamie. Na Instagramie opublikowała odważne nagranie, na którym pozuje w skąpym bikini. Fani aktorki nie kryli zachwytu nad jej figurą. 

Anna Dereszowska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która na swoim koncie ma wiele ról filmowych, telewizyjnych oraz teatralnych. Polscy widzowie doskonale kojarzą ją między innymi z "Testosteronu", "M jak Miłość" czy "Przyjaciółek". Doskonale radzi sobie także jako aktorka dubbingowa, jej głos mogliśmy słyszeć między innymi w "Alicji w Krainie Czarów" i "Avengers". 

Choć ciężko w to uwierzyć, Anna Dereszowska skończyła 39. lat. Aktorka postanowiła świętować kolejny rok życia za granicą i wybrała się do WIetnamu.  Swoją podróż relacjonuje w mediach społecznościowych. To właśnie tam opublikowała odważne zdjęcie w bikini.

Anna Dereszowska przyznała się do poważnej choroby. Będzie się leczyła do końca życia

Anna Dereszowska pokazała pośladki. Zdjęcie aktorki w bikini

Na profilu Anny Dereszowskiej możemy podziwiać aktorkę na malowniczej plażach. Aktorka zachwyca figurą i nie wstydzi się zdjęć w kostiumie kąpielowym. Zachwyt fanów wzbudził kroki, ale odważny film, na którym Ania wskakuje do basenu. Uwagę zwraca odważne bikini, które wyraźnie eksponuje pośladki gwiazdy. W ten sposób Dereszowska uczciła swoje urodziny. Fani prześcigają się w składaniu życzeń i komplementowaniu figury Anny. 

- Sto lat kochana z taką obłędną figurą!

W ogóle nie zauważam różnicy od lat. Płyń dalej "Korba"! Sto lat! - czytamy. 

Ciężko dziwić się reakcji fanów, Dereszowska figurą z pewnością mogłaby zawstydzić wiele młodszych koleżanek. Życzmy wszystkiego najlepszego.

Julia Wieniawa rozebrała się na Bali. Fani zwrócili uwagę na jej pośladki

RadioZET.pl/MF