Zamknij

Anna Dereszowska w trzeciej ciąży. Gwiazda pokazała zabawne zdjęcie [FOTO]

26.07.2021 12:20
Anna Dereszowska
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Dereszowska niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Brzuszek gwiazdy jest już dość pokaźnych kształtów. Aktorka zażartowała ze swojej ciąży, publikując zabawne zdjęcie, na którym z przymrużeniem oka odniosła się do swojego stanu.

Anna Dereszowska niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Będzie to drugie wspólne dziecko aktorki i jej partnera - Daniela Duniaka. Para wychowuje już synka Maksymiliana, z kolei ze związku z Piotrem Grabowskim aktorka doczekała się córki Leny. Gwiazda co jakiś czas pokazuje migawki z trzeciej ciąży, a ostatnio zaprezentowała zabawne zdjęcie z ciążowym brzuszkiem w roli głównej.

Zobacz też: Anna Dereszowska kończy 40 lat. Tak się zmieniała [FOTO]

 Anna Dereszowska w ciąży. Gwiazda pokazała zabawne zdjęcie [FOTO]

Aktorka zażartowała, że krągły brzuszek zaczął pełnić funkcję stoliczka. "Małe sukcesy" - napisała gwiazda, okraszając fotografię zabawnymi hasztagami. "Podanodostołu", "jedzzadwoje" "ciężarówka" - napisała.

Z hsztagów fani mogą dowiedzieć się, że aktorka spędza weekend na Mazurach u teściowej. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo gratulacji. "Najpiękniejsza polska aktorka. Ta ciąża to wisienka na torcie", "ładny stoliczek","świetne zdjęcie", "stolik zbędny" - komentowali wielbiciele aktorki.

Gwiazda mimo ciąży nie może narzekać na brak obowiązków. Poza zawodowymi projektami razem z partnerem budują dom na Mazurach. Jak się okazuje, to przedsięwzięcie jest próbą dla ich związku.

Czasami iskrzy! Trzeba pilnować budowy, ja w ciąży, dwoje dzieci i pracy po uszy! A Daniel to racjonalista i czasem słyszę: „Kochana, prosiłem o coś, a ty tego nie zrobiłaś”. Hormony mi szaleją, więc łzy natychmiast nabiegają do oczu i ruszam do walki: "Jak jesteś taki mądry, sam zawieź dziecko do lekarza, zrób zakupy!" - tłumaczyła Dereszowska jakiś czas temu w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Gwiazda marzy o tym, aby dom na Mazurach był miejscem spotkań dla całej rodziny.

Brat mieszka w Belgii, tata i macoszka pod Bielskiem, przyrodnia siostra i pierwsza macoszka w Bieszczadach, druga siostra w Krakowie. Miejscem spotkań było dotąd Jaworze, dom taty i Gabrysi, jego trzeciej żony. Dom na Mazurach też będzie miejscem dla całej rodziny - zdradziła gwiazda.