Zamknij

Anna Dereszowska w zaawansowanej ciąży. Zdradziła, jakie emocje jej towarzyszą [FOTO]

07.10.2021 11:12
Anna Dereszowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

Anna Dereszowska niebawem po raz trzeci zostanie mamą. Aktorka zaprezentowała na Instagramie fotografię, na której prezentuje ciążowe kształty. Gwiazda "Przyjaciółek" zdradziła, jakie emocje towarzyszą jej tuż przed porodem.

Anna Dereszowska jest w trzeciej ciąży. Aktorka lada moment znów zostanie mamą. Na Instagramie gwiazda chętnie dzieli się ciążowymi nowinkami ze swoim obserwującymi. W jednym z najnowszych wpisów aktorka zdradziła, jakie emocje jej towarzyszą w związku z trzecią ciążą.

Zobacz też:  Anna Dereszowska pokazała ciążowy brzuch. Aktorka potwierdziła, że spodziewa się dziecka [FOTO]

Anna Dereszowska w zaawansowanej ciąży. Zdradziła, jakie emocje jej towarzyszą [FOTO]

"Właśnie zaczynam kolejną wspaniałą przygodę! Jestem już doświadczoną mamą, która za chwilę po raz kolejny chwyci w dłoń rączkę dziecięcego wózka, w którym na swój pierwszy spacer wyruszy mały, pachnący ludzik. Czekam na ten moment z ogromną radością!" - czytamy na Instagramie aktorki.

Dereszowska opowiedziała również o swoich emocjach.

"Pewnie, że towarzyszy mi też masa innych emocji, również tych trudnych I w pełni to akceptuję, to jest naturalne" - wyznała aktorka.

Anna Dereszowska jest już mamą dwójki dzieci: córki Leny z poprzedniego związku z Piotrem Grabowskim i synka Maksymiliana ze związku z obecnym partnerem, Danielem Duniakiem.