Zamknij

Anna Dereszowska zdradziła płeć i imię dziecka. Wydało się przypadkiem [FOTO]

30.11.2021 15:57
Anna Dereszowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Dereszowska niedawno po raz trzeci została mamą. Aktorka przekazała radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama, publikując zdjęcie z nowo narodzoną pociechą. Jednak dopiero niedawno fani mieli okazję dowiedzieć się, jakiej płci jest dziecko Anny Dereszowskiej i jak ma na imię. 

Anna Dereszowska jest znaną aktorką teatralną i filmową. Popularność przyniosły jej role w "Lejdis", "Nigdy nie mów nigdy", "Porady na zdrady" czy "Klub szalonych dziewic". Ostatnio można było ją oglądać w serialach "Echo serca", "Odwróceni" i "Będzie dobrze, kochanie".

Prywatnie aktorka jest mamą dwójki dzieci: 13-letniej Leny, która jest owocem związku z aktorem Piotrem Grabowskim, i 6-letniego Maksymiliana z relacji z fotografem Danielem Duniakiem. W listopadzie Anna Dereszowska ponownie została mamą, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Po paru tygodniach od ogłoszenia narodzin trzeciej pociechy aktorka potwierdziła, że urodziła synka. W jednym opublikowanych nagrań internauci mieli okazję usłyszeć także, jak brzmi imię chłopca.

Anna Dereszowska zdradziła imię syna

Anna Dereszowska zamieściła na swoim profilu filmik ukazujący, jak bawi się ze swoim starszym synem Maksymilianem. Chłopiec nagle rzucił śnieżką w okno, a aktorka powiedziała: "A kto tam jest? Tata, który ciągle coś ogarnia. A kto śpi w wózku? Aleksik? Aleksik śpi". Tym samym imię najmłodszego dziecka Anny Dereszowskiej przestało być tajemnicą. Syn aktorki otrzymał imię Aleksander