Zamknij

Anna Głogowska pokazała córkę. Latorośl Piotra Gąsowskiego i tancerki ma już 13 lat

Sylwia Wamej
08.05.2020 10:03
Ana Głogowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/ East News

Anna Głogowska opublikowała najnowsze zdjęcie córki Julii, która jest owocem związku z Piotrem Gąsowskim. Dziewczyna ma już 13 lat. Do kogo jest podobna?

Anna Głogowska pokazała córkę. Julia ma już 13 lat

Anna Głogowska pokazała najnowsze zdjęcie córki Julii, która skończyła 13 lat. Julia jest owocem związku tancerki i Piotra Gąsowskiego.

"To był bardzo dobry dzień. Zdążyłam ze wszystkim. Wszystko, czego mi trzeba - dostałam łatwo, spontanicznie, od razu, bez zabiegania, za darmo. Hurra! Oto definicja obfitości" - napisała Anna Głogowska obok zdjęcia.

Zdjęcie skomentowało mnóstwo fanów, a do dyskusji włączył się też dumny tato - Piotr Gąsowski.

"Pięknie wyglądacie! Jak tak patrzę na naszą Julcię, to jestem szczęśliwy z dwóch powodów: po pierwsze, że mamy taką cudo-córcię, a po drugie... że nie jest za bardzo podobna do swojego tatusia!" - napisał.

Głogowska odpowiedziała mu na komentarz w żartobliwym tonie, ze do mamy też nie jest podobna.

"Mamy oboje powód do szczęścia. Ale, ale... Zaraz... Do mnie tez nie jest za bardzo podobna!" - napisała Anna Głogowska. Choć Anna i Piotr nie są już razem, widać, ze mają ze sobą bardzo dobre relacje.

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski. Jak się poznali?

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się w 2005 roku. "Był lipiec 2005 roku. Pojechałem do Włoch na Polskie Dni w Maso Corto. Rano artyści szusowali po lodowcu na nartach, a wieczorami występowali na estradzie. W trakcie jednego z takich wieczorów Kasia Skrzynecka przedstawiła mnie swojej, jak to ujęła, ukochanej tancerce"  - mówił Piotr Gąsowski.

Uczucie między nimi rozkwitało na planie  "Tańca z gwiazdami", gdzie razem tańczyli. W 2007 roku przywitali na świecie córkę - Julię.

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/edziecko.pl/SW