Zamknij

Anna Guzik pokazała twarze córek. Fani zachwyceni: "Super brygada"

Patrycja Chudolińska
24.03.2020 14:14
Anna Guzik
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Anna Guzik pokazała, jak spędza z trójką dzieci czas w domu. Aktorka rzadko pokazuje twarze swoich córeczek, tym razem jednak zrobiła wyjątek.

Anna Guzik spędza czas z dziećmi

Koronawirus w Polsce wpłynął na życie wszystkich. Spora część Polaków jest na zwolnieniach, urlopach lub pracuje zdalnie, aby zminimalizować ryzyko zarażenia koronawirusem. W związku z zamknięciem szkół i uniwersytetów także dzieci oraz studenci spędzają ten czas w domach. Kwarantanna nie ominęła również gwiazd. Aktorka Anna Guzik, znana przede wszystkim z serialu TVN "Na Wspólnej", wolne chwile poświęca na zabawy z córkami.

Anna Guzik po raz pierwszy została mamą w 2016 roku. Wtedy na świat przyszły bliźniaczki Nina i Basia. Rok później aktorka urodziła trzecią córeczkę, Bognę. Dziewczynki są jej oczkiem w głowie i nic dziwnego, że w związku z domową kwarantanną stara się spędzić z nimi jak najwięcej czasu. Teraz pokazała zdjęcia uwieczniające ich kreatywne zabawy.

Anna Guzik pokazała twarze córek

Anna Guzik rzadko decyduje się pokazywać tak prywatne zdjęcia rodziny. Tym razem zrobiła wyjątek.

- Co robić w tym czasie? Jeść! Wczoraj muffinki, dzisiaj naleśniki, zobaczymy, co jutro wymyślą... Jak to się skończy, to łatwiej nas będzie przeskoczyć niż obejść! - napisała żartobliwie w opisie pod zdjęciem.

Fani pozytywnie zareagowali na fotografię dziewczynek. W komentarzach nie brakuje komplementów i ciepłych słów.

- Fajne są!

- Jaka śliczna, super brygada.

- W wolnym czasie robić nowe dzieci, bo ładne robicie...

- U nas tak samo. Synuś zażyczył sobie ciasto marchewkowe, więc matka już wstawiła do piekarnika!

- Cudne córeczki, pozdrawiam.

- Pięknie wyglądacie!

RadioZET.pl/PCh