Zamknij

Anna Guzik świętuje rocznicę ślubu. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu

Sylwia Wamej
26.05.2020 10:02
Anna Guzik świętuje rocznicę ślubu. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała niepublikowane zdjęcie ze ślubu
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Guzik i jej ukochany - Wojciech Tylka pobrali się siedem lat temu. Gwiazda "Na Wspólnej" z okazji rocznicy ślubu postanowiła zaprezentować na Instagramie niepublikowane dotąd zdjęcie z uroczystości.

Anna Guzik świętuje rocznicę ślubu. Gwiazda "Na Wspólnej" pokazała niepublikowane zdjęcie z uroczystości

Anna Guzik świętuje siódmą rocznicę ślubu ze swoim mężem - Wojciechem Tylką. Z tej okazji gwiazda "Na Wspólnej" podzieliła się ze swoimi obserwatorami niepublikowanym zdjęciem z uroczystości ślubnej. Fotografii towarzyszy piękny opis.

"Siedem lat temu rozpoczęliśmy naszą wspólną drogę. Pogoda była dokładnie taka jak dzisiaj, czyli zimno i deszcz, ale potem wyszło słońce!Od tego czasu tak wiele się wydarzyło...Dziękuję wszystkim, którzy byli z nami w tym dniu.
I chociaż nigdy nie marzyłam o białej sukni, to muszę przyznać, że był to jeden z najpiękniejszych dni w moim życiu" - napisała Anna Guzik.

Anna Guzik i Wojciech Tylka: Gdzie się poznali?

Uroczystość ślubna Anny Guzik i Wojciecha Tylki miała miejsce 25 maja 2013 na Podhalu, gdyż ukochany aktorki jest góralem. Ceremonia ślubna odbyła się  w zakopiańskim sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Anna Guzik poznała swojego przyszłego męża na kursie snowboardu w 2012 roku. Od razu wpadli sobie w oko. Rok później stanęli na ślubnym kobiercu. Anna Guzik i Wojciech Tylka doczekali się trzech córeczek: bliźniaczek: Niny i Barbary urodzonych w 2016 roku oraz Bogny, która przyszła na świat w 2017 roku.

Zagłosuj

Jesteś zakochany/ a?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZet.pl/SW