Zamknij

Anna Guzik zrobiła zdjęcie w popularnej drogerii. Widok jest przerażający [FOTO]

Judyta Wanicka
13.03.2020 16:03
Anna Guzik
fot. Instagram:@anna_guzik_

Anna Guzik wybrała się po mydło do jednej z popularnych drogerii. Na miejscu przeżyła szok. Półki są wyczyszczone ze wszystkich środków do dezynfekcji. 

Anna Guzik to popularna aktorka, którą widzowie dobrze znają z seriali "Na Wspólnej" i "Hela w opałach" oraz z wielu kinowych produkcji. Gwiazda cały czas jest aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się z internautami swoim życiem prywatnym. Ostatnio wybrała się do sklepu po mydło. To, co zobaczyła na miejscu, kompletnie ją zszokowało. Okazało się, że szalejąca epidemia koronawirusa sprawiła, że półki w drogeriach opustoszały. 

Anna Guzik pokazała puste półki w drogerii

Anna Guzik na własne oczy przekonała się, jak obecnie wygląda większość sklepów ze środkami higieny. Panika wywołana koronawirusem sprawiła, że Polacy szturmują merkety i drogerie w celu zrobienia zapasów kosmetyków do dezynfekcji, papieru toaletowego oraz podstawowych produktów żywnościowych. To, co zobaczyła Anna Guzik, nie jest niczym nadzwyczajnym. W wielu sklepach świeci pustkami, a zdobycie mydła czy żelu odkażającego zaczyna graniczyć z cudem.

Puste półki skojarzyły się aktorce z czasami PRL-u. 

Chciałam dzisiaj kupić mydło... Ja jeszcze pamiętam czasy kiedy półki w sklepach były puste. To nie jest miłe wspomnienie... - napisała aktorka. 

Zagłosuj

Zrobiłeś/Zrobiłaś zapasy środków higienicznych?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw