Zamknij

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Gwiazda będzie dowodzić winy męża

02.12.2021 14:50
Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski
fot. East News

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Jak doniósł tygodnik "Na żywo", to artystka wystąpiła o rozwód z orzeczeniem o winie. W rozmowie z Plejadą Anna Jurksztowicz potwierdziła te doniesienia.

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. W rozmowie z serwisem Plejada Anna Jurksztowicz potwierdziła doniesienia "Na żywo", który poinformował o rozstaniu pary. Gwiazda zdradziła, że będzie dowodzić, że jej mąż ponosi winę za rozpad pożycia małżeńskiego.

Zobacz też:  Anna Jurksztowicz i Andrzej Piaseczny nagrali razem utwór. Duet będzie hitem? [WIDEO]

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Gwiazda będzie dowodzić winy męża

"Rozwód z orzeczeniem o winie w przypadku nieślubnego dziecka i licznych zdrad, które nietrudno udowodnić, jest oczywisty. Ze względu na finanse na pewno będzie się ciągnął. A Anna, choć wygląda świetnie, jest już wykończona psychicznie. Gdy dzieci wyfrunęły z gniazda, chciała zawalczyć o siebie. Wydała płyty »Jestem taka sama« oraz »Dziękuję, nie tańczę«, »21 live«, stare przeboje w nowych aranżacjach i zamierzała zajmować się tym, co kocha, czyli muzyką" - powiedziała przyjaciółka Anny Jurksztowicz w rozmowie z "Na żywo".

Popularny kompozytor, zanim związał się z Anną Jurksztowicz, był już żonaty i miał dwójkę dzieci. W 2012 roku pisano o kryzysie pary. Kolorowe magazyny donosiły, że Dębski miał wdać się w romans z kontrabasistką. Według "Na żywo" para doczekała się syna i przez jakiś czas jeszcze kontynuowali romans. Anna Jurksztowicz postanowiła wybaczyć mężowi, gdyż nie chciała skreślać wspólnie spędzonych lat. Ponoć po zakończeniu romansu z kontrabasistką muzyk nawiązał relację z inną kobietą - Agnieszką, właścicielką agencji eventowej.

Krzesimir Dębski i Anna Jurksztowicz poznali się w 1985 roku. Gwiazdor skomponował dla przyszłej żony piosenkę "Diamentowy kolczyk". Para doczekała się dwójki dzieci: syna Radzimira i córki Marii.