Zamknij

Anna Kalczyńska buduje dom. Pochwaliła się nim w sieci, ale uwagę przyciąga jej strój

28.09.2020 11:41
Anna Kalczyńska
fot. VIPHOTO/East News

Anna Kalczyńska od dawna marzyła o nowym domu. Okazuje się, że razem z mężem i dziećmi do nowego gniazdka przeprowadzą się już niebawem. Dziennikarka pochwaliła się zdjęciami z budowy. Uwagę internautów przykuł jej strój.

Anna Kalczyńska pochwaliła się zdjęciami z budowy nowego domu. Willa powstaje w Warszawie i już wkrótce prezenterka "Dzień Dobry TVN" wraz z rodziną zamierza się do niej przeprowadzić. Nowo powstające gniazdko jest dopiero na etapie stanu surowego. Widać otwarte ściany i sam beton. Jednak dziennikarka dokładnie wie, gdzie będzie kuchnia, gdzie salon, a gdzie będzie relaksować się przy porannej kawie. Jak widać, bardzo cieszy się z postępujących prac i nie omieszkała się tym pochwalić. To jednak nie dom, a jej strój przykuł uwagę internautów.

Anna Kalczyńska w bikini na zdjęciu sprzed lat

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcia z budowy domu

Prezenterka przez wiele internautek uważana jest za ikonę stylu. Na zdjęciach z budowy domu, gdzie odbywała konsultację z architektem, również zaprezentowała nienaganną klasę. Na spotkanie udała się w wysokich szpilkach, szerokich, eleganckich spodniach i marynarce zapinanej na jeden guzik. Choć głównym obiektem zdjęć miały być wnętrza domu, to raczej stylizacja Kalczyńskiej przykuła wzrok komentujących. Ktoś nawet zauważył, że dziennikarka nie ma stanika.

"To miał być dzień w szpilkach, a nie dzień bez stanika", "Uwagę przykuwa coś innego, nie bucik", "Odważny dekolt. Szkoda, że nie z bliska" - zauważają internauci.

Jak widać Anna Kalczyńska ma powody do radości. W nowym domu każdy członek rodziny znajdzie miejsce dla siebie. Jednak wykończenie willi tych rozmiarów z pewnością zajmie trochę czasu, więc dziennikarka musi uzbroić się w cierpliwość. Czekamy na kolejne zdjęcia. Ciekawe, na jaki styl wykończenia zdecyduje się gwiazda TVN.

Kinga Rusin była zawiedziona "Dzień Dobry TVN"?

RadioZET.pl/AS