Zamknij

Anna Kalczyńska krytykuje dziennikarzy TVP. "To jest bardzo słabe"

Maciej Friedrich
09.03.2020 12:52
Anna Kalczyńska krytykuje dziennikarzy TVP. "To jest bardzo słabe"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Kalczyńska, jedna z prowadzących "Dzień Dobry TVN", zareagowała na materiał o sobie, który pojawił się w jednym z wydań "Wiadomosci" TVP. Prowadząca skrytykowała zachowanie dziennikarzy Telewizji Polskiej.

Anna Kalczyńska, dziennikarka telewizyjna i prezenterka, jest jedną z twarzy stacji TVN, która od roku 2014 współprowadzi popularny śniadaniowy format "Dzień Dobry TVN". Wcześniej współpracowała z serwisami informacyjnymi TVN24, ale dziennikarską karierę rozpoczynała w Telewizji Polskiej, pracując w redakcji programu "Pegaz". Prywatnie jest żoną członka zarządu TVN, Macieja Maciejowskiego.

 Dzień Dobry TVN: widzowie pod wrażeniem debiutu Krupińskiej i Michałowskiego

Anna Kalczyńska krytykuje dziennikarzy TVP. Padły mocne słowa

Kalczyńska stała się "gwiazdą" jednego z wydań "Wiadomości", w którym przedstawiono ją jako jedną z twarzy "pseudoelit", które mówią Polakom, jak powinni żyć. Przypomnijmy, że wcześniej w TVP krytykowano między innymi Kingę Rusin, w związku ze słynnym zdjęciem z Adele.

Anna Kalczyńska negatywnie ocenia zachowanie dziennikarzy "Wiadomości". W rozmowie z serwisem Plejada dziennikarka nie kryła swojego oburzenia. Zachowanie pracowników konkurencyjnej stacji określiła jako "bardzo słabe".

- Mam wrażenie, że dotąd nie atakowaliśmy się wzajemnie. Zdarzały się różne sytuacje, wiadomo. Nam też zdarzały się wpadki i też przyjmujemy różne sytuacje na klatę, które później służą konkurencji do wykorzystywania. To jest normalne. Natomiast określanie nas, wrzucanie do jednego worka, kategoryzowanie nas jest słabe. To jest bardzo słabe - oceniła gwiazda "Dzień Dobry TVN".

Kalczyńska jest zdania, że tego typu medialne nagonki nie przynoszą żadnej ze stron niczego dobrego.

- Nie wiem, do czego to prowadzi. Wydaje mi się, że tak nie powinno być. Nie należy nas antagonizować i szukać jakichś waśni między nami, bo to do niczego nie prowadzi - podsumowała.

Zagłosuj

Oglądasz "Wiadomości"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF