Zamknij

Dramat Anny Kalczyńskiej. Jej dzieci trafiły do szpitala. "Grudniowy czas jest niełatwy"

06.12.2021 10:03
Anna Kalczyńska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Anna Kalczyńska, jedna z gwiazd "Dzień Dobry TVN", poinformowała o rodzinnym dramacie. Dzieci prezenterki trafiły do szpitala, a ta nie może ich odwiedzić. W mediach społecznościowych opublikowała wzruszający post.

Anna Kalczyńska to popularna polska dziennikarka i prezenterka, która zawodową edukację zdobywała nie tylko w Polsce, jest absolwentką amerykańskiego Uniwersytetu Bostońskiego. Medialną karierę rozpoczynała od współpracy z Telewizją Polską, współtworząc między innymi popularny magazyn "Pegaz". W 2002 roku postanowiła związać się ze stacją TVN, pracując przy "Studio Europa" i serwisach informacyjnych. Była prowadzącą "Polska i świat" oraz "Tu Europa". W 2014 roku dołączyła do grona prowadzących " Dzień Dobry TVN", zastępując Jolantę Pieńkowską. Widzowie polubili jej duet z Andrzejem Sołtysikiem, zdaniem wielu osób są wręcz najlepszą parą, która pojawia się w śniadaniowym formacie TVN.

Prywatnie Kalczyńska od 2007 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Maciejowskiego i mamą trójki dzieci: syna Jana oraz córek Hanny i Krystyny. Dziennikarka jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami z życia zawodowego i prywatnego. Tym razem jednak opublikowała jednak wyjątkowo smutny post i poinformowała o nieprzyjemnej sytuacji. Dwoje dzieci prezenterki, Jaś i Krysia, przebywają w szpitalu, a zmartwiona mama z powodu obowiązujących przepisów nie może ich odwiedzić.

Anna Kalczyńska martwi się o syna i córkę. Dzieci gwiazdy TVN trafiły do szpitala

Na profilu Anny Kalczyńskiej na Instagramie pojawił się wpis, w którym prezenterka "Dzień Dobry TVN" informuje, że jej dzieci trafiły do szpitala. Niestety, nie może odwiedzić ich nawet w Mikołajki.

- Nasz grudniowy czas jest niełatwy w tym roku. Jaś i Krysia tęsknotę za domem odliczają numerkami wydłubywanych czekoladek. Chociaż wszystko idzie w dobrą stronę i ten czas jest konieczny dla ich zdrowia, żałuję, że nie ma takiego kalendarza, który mógłby mnie pocieszyć.  Życzę Wam moje kochane dzieci, żeby Mikołaj jutro przyleciał do Was przez komin i zostawił Wam upominki także w moim imieniu. Na pewno mu się uda, bo Mikołaj nie przenosi wirusów, ( On w ogóle nie choruje) i z pewnością wpuszczą Go do Waszego szpitala. Kocham Was - czytamy.

Kalczyńska zwróciła się także do wszystkich fanów, którzy muszą borykać się z podobnymi przeżyciami.

- Przytulam wszystkich, którzy mierzą się z takimi przeżyciami w ten przedświąteczny czas - napisała.

Pod wpisem gwiazdy TVN pojawiły się liczne komentarze ze słowami otuchy. My także mamy nadzieję, że prezenterka jak najszybciej uściska swoje pociechy.