Zamknij

Kinga Rusin była zawiedziona "Dzień Dobry TVN"? Anna Kalczyńska zdradza szczegóły

07.09.2020 19:12
Anna Kalczyńska o odejściu Kingi Rusin z "Dzień Dobry TVN"
fot. Tomasz Zukowski/East News

Kinga Rusin zniknęła z obsady "Dzień Dobry TVN", co dla wielu widzów było niemałym szokiem. Anna Kalczyńska, koleżanka Kingi z planu śniadaniowego formatu, zdradziła w wywiadzie, co jej zdaniem przeszkadzało Rusin w programie i mogło być powodem odejścia.

Kinga Rusin to bez wątpienia jedna z największych gwiazd TVN, od lat kojarzona ze stacją oraz największymi hitami jej ramówki. Choć jej kariera rozpoczęła się w Telewizji Polskiej, od 1997 roku związana jest z TVN. Mogliśmy oglądać ją między innymi "Wizjer TVN", "You Can Dance" i "Agenta Gwiazdy". Od 2005 roku związana była ze śniadaniowym formatem "Dzień Dobry TVN", a wielu widzów uważało ją za najlepszą prowadzącą. W lipcu 2020 roku pożegnała Piotra Kraśko, w duecie z którym bawiła widzów o poranku.

Być może właśnie odejście ekranowego partnera było bodźcem, który pchnął Kingę do, zdaniem wielu osób, radykalnej decyzji. Niespodziewanie w mediach pojawiła się informacja, że Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Nowina zasmuciła widzów, wielu fanów nie wyobraża sobie programu bez sympatycznej prowadzącej. Sama Rusin w oświadczeniu opublikowanym w mediach społecznościowych uspokoiła swoich fanów, mówiąc, że czeka na nowe propozycje i nie ma zamiaru osiąść na zawodowych laurach. Koleżanka Rusin z planu "Dzień Dobry TVN" Anna Kalczyńska w wywiadzie zdradziła, co mogło przeszkadzać dziennikarce w śniadaniowym show.

Kinga Rusin w skąpym bikini. Burza w komentarzach: "Nie ten wiek na takie stroje"

Anna Kalczyńska o odejściu Kingi Rusin z "Dzień Dobry TVN"

Anna Kalczyńska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN" w 2014 roku zastępując Jolantę Pieńkowską. Przez lata z pewnością bardzo zżyła się z kolegami i koleżankami, w tym z Kingą Rusin. W wywiadzie dla portalu Onet Kobieta rzuciła nieco światła na odejście Rusin ze śniadaniowego programu. Zdaniem Kalczyńskiej Kinga mogła poczuć się zmęczona "spokojnym" formatem programu, ponieważ sama ma ambicję tworzenia nieco innego rodzaju produkcji.

- Dzień Dobry TVN jest programem typowo porannym, który ma za zadanie budzić ludzi w dobrym humorze i dawać treści, które są akceptowalne przez wszystkich, mało kontrowersyjne, ciekawe, ale też spokojne. Chyba to Kindze nie do końca odpowiadało - twierdzi Kalczyńska.

Jej słowa mają wydźwięk zbliżony do słów samej Rusin, która zapowiadała, że chciałaby spróbować swoich sił w reportażach i dokumentach.

- Kinga ze swoim temperamentem, społecznym i politycznym zaangażowaniem, które wiele razy prezentowała, musi mieć najwyraźniej szersze pole do działania - ocenia Kalczyńska.

Chcielibyście zobaczyć Kingę Rusin w kontrowersyjnym programie?