Zamknij

Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży. Jak wtedy wyglądała?

Sylwia Wamej
09.04.2020 10:24
Anna Kalczyńska
fot. Kamil Piklikieiwcz/East News

Anna Kalczyńska opublikowała archiwalne zdjęcie z czasów, gdy była w ciąży. Gwiazda "Dzień Dobry TVN"  dziesięć lat temu zupełnie inaczej wyglądała. Jak się prezentowała?

Anna Kalczyńska pokazała archiwalne zdjęcie sprzed 10 lat, gdy była w ciąży

Anna Kalczyńska jest mamą trójki dzieci: syna Jana i dwóch córek: Hani i Krystyny. Gwiazda "Dzień Dobry TVN" zdecydowała się podzielić z fanami archiwalną fotografią sprzed 10 lat  z czasów, gdy była w ciąży. Kalczyńska miała wtedy 33 lata i oczywiście wyglądała inaczej, niż teraz. Miała nieco dłuższe włosy i była brunetką.

Dziennikarka "Dzień Dobry TVN" chętnie dzieli się na Instagramie wspólnymi chwilami z rodziną. Kalczyńska publikuje też zdjęcia swoich pociech. W okresie  kwarantanny przybliża, jak wyglądają lekcje jej dzieci w szkole online. Mężem Anny Kalczyńskiej i ojcem jej dzieci jest Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN.

Ana Kalczyńska
fot. Instagram.com/ anna Kalczyńska

Anna Kalczyńska o trudach macierzyństwa

Anna Kalczyńska w jednym z wywiadów przyznała, że najmłodsze dziecko nie było planowane.

"To los zdecydował! Zostałam postawiona przed faktem dokonanym, z którym na początku musiałam się oswoić. (...) Kiedy pojawił się na świecie Jaś, a potem Hania, to już było zaskoczenie. Niestety, oboje słabo spali i, prawdę mówiąc, byłam bardzo zmęczona. Myślałam, że odetchniemy, gdy Hania skończyła pół roku i zaczęła przesypiać noce - jeszcze tylko rok i wyjdzie z pieluch. Planowałam to z nadzieją, a tu niespodzianka: jestem znowu w ciąży. Pomyśl, troje dzieci w ciągu trzech lat" - powiedziała Anna Kalczyńska w rozmowie z magazynem "Viva!".

Zagłosuj

Masz dzieci?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW