Zamknij

Anna Kalczyńska ujawnia, dlaczego jej dzieci trafiły do szpitala. Wyjdą dopiero na święta

09.12.2021 13:36
Anna Kalczyńska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Anna Kalczyńska poinformowała kilka dni temu o tym, że jej dzieci trafiły do szpitala. Teraz ujawniła, co jest powodem hospitalizacji.

Anna Kalczyńska poinformowała w mediach społecznościowych, że jej dzieci przebywają w szpitalu. We wzruszającym poście wyjawiła, że nawet nie może odwiedzić Jasia i Krysi. Przyznała, że na szczęście wszystko idzie w dobrą stronę, jednak dodała, że to jest dla niej bardzo trudny czas. Internauci pospieszyli ze słowami otuchy w licznych komentarzach. Teraz dziennikarka TVN postanowiła za wsparcie podziękować. Przy okazji zdradziła, dlaczego jej dzieci trafiły do szpitala.

Zobacz także: Edyta Górniak zarobiła na koncercie TVP horrendalną sumę? Diwa komentuje stawkę

Anna Kalczyńska ujawniła, dlaczego jej dzieci trafiły do szpitala

W rozmowie z "Faktem" Kalczyńska ujawniła, jaki jest powód pobytu jej dzieci w szpitalu. Okazuje się, że chodzi o wady postawy. Jak twierdzi, to nic groźnego, jednak hospitalizacja jest konieczna, a w pandemii dodatkowo trudna ze względu na brak możliwości odwiedzenia dzieci.

Dzieciaki są z powodu wad postawy w centrum rehabilitacyjnym przez kilka tygodni. To nic groźnego, ale z drugiej strony jest to niezbędne dla nich. Czują się bardzo dobrze, ale ze względu na pandemię nie można ich odwiedzać – powiedziała gwiazda " Dzień dobry TVN".

Na szczęście już na święta dzieci wrócą do domu.