Zamknij

Anna Kalczyńska w bikini 10 lat temu. Fani zaskoczeni zdjęciem [FOTO]

07.08.2020 12:01
Anna Kalczyńska
fot. Instagram:@annakalczynskam

Anna Kalczyńska opublikowała stare zdjęcie z synem. Prezenterka "Dzień Dobry TVN" pozowała w bikni na plaży. Czy bardzo się zmieniła? Internauci nie mają wątpliwości. 

Anna Kaczyńska pokazała się w bikini na plaży. Gwiazda "Dzień Dobry TVN zestawiła dwa zdjęcia: jedno aktualne, zrobione w czasie tegorocznych wakacji, a drugie - sprzed 10 lat. Na obu Anna Kalczyńska pozuje w stroju kąpielowym, trzymając dziecko na rękach. Jej syn zdążył już wyrosnąć na uroczego urwisa. Z kolei dla Anny Kaczyńskiej czas jakby się zatrzymał. Internauci są zgodni, że prezenterka prawie się nie zmieniła i nadal wygląda tak rewelacyjnie, jak dekadę temu. 

Anna Klaczyńska od pięciu lat współprowadzi program śniadaniowy "Dzień Dobry TVN”. Prywatnie prezenterka jest żoną Macieja Maciejowskiego – członka zarządu TVN, oraz mamą trójki dzieci. Hania, Krysia i Jaś często pojawiają się na zdjęciach, które gwiazda zamieszcza na Instagramie. Ostatnio Kaczyńska pochwaliła się synem podczas wakacji nad morzem i  przy okazji udostępniła fanom rozczulającą fotografię z rodzinnego albumu. 

Anna Kalczyńska w bikini na starym zdjęciu 

Prezenterka pokazała, jak jej syn zmienił się przez 10 lat. Na starym zdjęciu Jaś jest słodkim bobasem, a obecnie to już duży chłopak, którego mama ledwie może udźwignąć. 

Ten sam chłopak, ta sama plaża - dziś i 10 lat temu - napisała Anna Kalczyńska. 

Internauci zwrócili jednak uwagę na wygląd prezenterki. Okazuje się, że upływ czasu jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Gwiazda praktycznie w ogóle się nie zmieniła. 

Pięknie Pani wygląda. Żadnych zmian na zdjęciu, z wyjątkiem młodego człowieka, który nieco się "postarzał" - piszą internauci.

Pani się nic nie zmieniła, nadal ta sama figura. I nawet ten sam kolor włosów - zauważają. 

Dla mamy czas się zatrzymał. 

Posłuchaj podcastu