Zamknij

Anna Kalczyńska zmieniła kolor włosów. "Nieee, pani Aniu!" Nieudana metamorfoza prezenterki TVN?

09.07.2020 23:07
Anna Kalczyńska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Anna Kalczyńska przyzwyczaiła widzów TVN do swoich blond włosów, które nosiła już od dawna. Widać zapragnęła zmiany, czego dowodzą zdjęcia, którymi pochwaliła się w sieci. Fani zareagowali na metamorfozę niekoniecznie tak, jak mogła zakładać prezenterka TVN.

Anna Kalczyńska od dłuższego już czasu prowadzi program "Dzień Dobry TVN". Wszyscy widzowie stacji kojarzą ją z włosami o odcieniu ciepłego, ciemniejszego nieco blondu. Zdaje się jednak, że prezenterka zapragnęła zmiany. W sieci pochwaliła się swoim nowym wizerunkiem. Zdaje się jednak, że fani przyjęli tę zmianę dość chłodno.

Anna Kalczyńska przefarbowała włosy

Choć pod zdjęciem, na którym Anna Kalczyńska prezentuje swoje nowe, ciemne kosmyki, pojawiło się wiele miłych słów, to jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że większość komentujących postrzega tę zmianę jako mocno nietrafioną. Niektórzy mówią wprost, że prezenterka wygląda starzej i mniej korzystnie:

"Niestety od dawna wiadomo, że ciemne włosy postarzają. Niestety i u Pani. Pięknie pani w jasnych, rozświetlających buzię. Tu niestety jest smutno i linia włosów wygląda jak w peruce. Może po wakacjach zmiana na lżejszy kolorek" - pisze jedna z internautek. Podobnie inna:

"Niee Pani Aniu, o wiele lepiej w jaśniejszych jest Pani" - stwierdza ze smutkiem.

"Nie Pani kolor. ZDECYDOWANIE w blondzie lepiej i DUŻO MŁODZIEJ" - pisze inna komentująca.

"Bardzo niekorzystnie. Dodała pani sobie lat. Zupełnie nietrafiona metamorfoza. Ale kobiety tak mają... wydaje się nam, że musimy coś zmieniać podczas gdy najlepsze już mamy" - pointuje kolejna internautka.

W krótkiej notce przy poście Kalczyńska zaznacza, że jest to jej letnia fanaberia. Być może prezenterka rzeczywiście zaszalała na lato, a potem planuje powrót do dawnego koloru. Póki co, raczej nie przejmuje się negatywnymi opiniami. W kolejnym poście napisała:

"Komuś się kolor nie podoba? Zapraszam na karny fotelik.. dziękuję za wszystkie recenzje, zapewniam, że czytam, za pochwały dziękuję, nie obrażam się za krytykę. Kochani, naprawdę to tylko kolor włosów, nie możemy się o takie sprawy kłócić!" - napisała.

RadioZET.pl/AS