Zamknij

Anna Karczmarczyk jest łysa. Fani: "Nadal obłędnie piękna"

Sylwia Wamej
18.03.2020 08:53
Anna Karczmarczyk
fot. Viphoto/East News

Anna Karczmarczyk przeszła metamorfozę. Gwiazda takich seriali jak m.in. "Ojciec Mateusz" i "Na dobre i na złe" pokazała zdjęcie, na którym jest łysa. Czy to charakteryzacja, czy aktorka rzeczywiście ogoliła głowę?

Anna Karczmarczyk jest łysa. Gwiazda pokazała odważne zdjęcie

Anna Karczmarczyk, którą widzowie mogli oglądać ostatnio w programie "Dance Dance Dance" pokazała zdjęcie, na którym jest łysa. Metamorfoza aktorki to jednak charakteryzacja do sesji zdjęciowej. Sama aktorka zaznaczyła to również w najnowszym wpisie. Fanom odważna fryzura podoba się i w komentarzach zostawiają 28-letniej gwieździe same komplementy.

"Pięknemu we wszystkim ładnie", "nadal obłędnie piękne", "totalny odlot". Zdjęcie, na którym aktorka prezentuje nową fryzurę-charakteryzację doczekało się już ponad pięć tysięcy polubień na Instagramie.

Anna Karczmarczyk: W jakich filmach i serialach grała?

Anna Karczmarczyk to gwiazda, która ma w swoim portfolio role zarówno filmowe, jak i serialowe. Widzowie mogli ją oglądać w takich produkcjach jak m.in. "Na Wspólnej", "Ojciec Mateusz", "Na dobre i na złe". Ostatnio piękną aktorkę widzowie mogli oglądać w programie "Dance Dance Dance". W związku z pandemią koronawirusa dalsze odcinki programu zostały wstrzymane.

Zagłosuj

Lubisz chodzić do fryzjera?

Liczba głosów:

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

RadioZEt.pl/SW