Zamknij

Anna Karczmarczyk pokazała suknię ślubną. Dwa lata temu poszła w niej do ołtarza [FOTO]

Judyta Wanicka
26.03.2020 19:10
Agata z Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk dopiero teraz pokazała fanom, jak wyglądała jej suknia ślubna. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym można było zobaczyć kreacje w pełnej krasie. Jest boska!

Anna Karczmarczyk zapadła widzom szklanego ekranu zapadła głównie dzięki roli Oli Malinowskiej w serialu "M jak miłość" oraz jako Ola Pietrzak w "Na dobre i na złe". Wystąpiła także w piątej edycji "Tańca z gwiazdami. Dancing with the stars”. To właśnie na planie tanecznego show poznała swojego przyszłego męża, Pascala Litwina. Ślub pary odbył się w 2018 roku w tajemnicy przed mediami. Aktorka poinformowała o wszystkim po fakcie, publikując ślubne zdjęcie na Instagramie. Wówczas można było zobaczyć tylko fragment sukni, którą miała na sobie gwiazda. Dwa lata po tamtym wydarzeniu Anna Karczmarczyk postanowiła pokazać kreację w pełnej krasie. 

Anna Karczmarczyk pokazała swoją suknię ślubną

Anna Karczmarczyk pochwaliła się suknią ślubną podczas zabawy w pytania i odpowiedzi. Gdy jedna z fanek poprosiła aktorkę o pokazanie kreacji w całości, ta niewiele myśląc, zaprezentowała się w sukience. Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na skromny, ale niebywale uroczy model z odsłoniętymi ramionami i powłóczystym dołem. 

anna karczmarczyk 2
fot. Instastory:@anna_karczmarczyk

Kto zaprojektował suknię ślubną Anny Karczmarczyk? Tego aktorka niestety nie zdradziła. Nie wiadomo zatem, czy kreacja pochodzi z atelier któregoś ze znanych projektantów, czy może została kupiona w salonie. Zainteresowanym pozostaje więc szukać podobnego modelu na własną rękę. 

RadioZET.pl/jw