Zamknij

Anna Karczmarczyk w ciąży. Gwiazda "Galerianek" spodziewa się dziecka [FOTO]

09.03.2021 07:46
Anna Karczmarczyk
fot. Viphoto/ East News

Anna Karczmarczyk jest w ciąży. Aktorka znana z takich produkcji jak m.in. "M jak miłość", "Na dobre i na złe" oraz "Galerianki" spodziewa się pierwszego dziecka. Radosną nowiną z fanami podzieliła się na Instagramie, prezentując ciążowy brzuszek.

Anna Karczmarczyk niedługo przywita na świecie pierwsze dziecko. 29-letnia gwiazda ogłosiła w mediach społecznościowych, że razem z mężem Pascalem Litwinem spodziewają się dziecka. Aktorka pokazała urocze i czułe zdjęcie, na którym trzyma się za ciążowy brzuszek. "Oni są moją siłą. Czekamy na ciebie kruszynko" - napisała aktorka.

Zobacz też:  Agnieszka Kaczorowska w bikini. Odsłoniła ciążowy brzuch [FOTO]

Anna Karczmarczyk w ciąży. Gwiazda "Galerianek" spodziewa się dziecka [FOTO]

Pod postem posypało się mnóstwo gratulacji od fanów. Anna Karczmarczyk dołączyła tym samym do grona gwiazd, które spodziewają się dziecka. Na swoje pociechy oczekują m.in.  Agnieszka Kaczorowska, Anna Starmach i Agnieszka Włodarczyk.

Anna Karczmarczyk dała się poznać fanom, debiutując na małym ekranie w serialu  "Na Wspólnej". Widzowie kojarzą ją również z takich produkcji jak m.in. "M jak miłość" oraz "Na dobre i na złe". Na dużym ekranie zadebiutowała w 2009 roku rolą Alicji w filmie "Galerianki". Widzowie kojarzą Anię także z takich produkcji jak m.in. "Kochanie, chyba cię zabiłem" oraz "Pitbull. Nowe porządki".

W 2016 roku zwyciężyła w parze z Jackiem Jeschke w finale piątej edycji show " Taniec z gwiazdami". W 2020 roku razem z Mateuszem Łapką zajęła drugie miejsce w drugiej edycji show " Dance Dance Dance".