Zamknij

Anna Karczmarczyk w zaawansowanej ciąży. Pokazała krągłości podczas greckich wakacji [FOTO]

07.06.2021 11:27
Anna Karczmarczyk
fot. Tricolors/East News

Anna Karczmarczyk wyjechała na wakacje do Grecji razem z ukochanym mężem. Aktorka jest już w zaawansowanej ciąży. Na swoim Instagramie zaprezentowała ciążowe krągłości, pozując w pięknych okolicznościach przyrody.

Anna Karczmarczyk wybrała się na wakacje do Grecji razem ze swoim ukochanym - Pascalem Litwinem. Aktorka i jej małżonek już niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami. Gwiazda korzysta z pięknej pogody, nastrajając się jednocześnie na przywitanie z nową rolą. Na profilu aktorki pojawiło się piękne zdjęcie, na którym prezentuje sporych rozmiarów ciążowy brzuszek.

Zobacz też:  Anna Karczmarczyk w ciąży. Gwiazda "Galerianek" spodziewa się dziecka [FOTO]

Anna Karczmarczyk w zaawansowanej ciąży. Pokazała krągłości podczas greckich wakacji [FOTO]

Pod zdjęciem gwiazdy na Instagramie pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy od fanów, którzy skomplementowali jej wygląd. "Piękna, wow", "pięknie", "piękności", "gratulacje", "przesłodko" - zachwycali się fani.

Anna Karczmarczyk i Pascal Litwin poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". W grudniu 2016 roku zaręczyli się, natomiast dwa lata później wzięli ślub.

Anna Karczmarczyk zadebiutowała na ekranie w 2003 roku występem w serialu TVN "Na Wspólnej". W latach 2010–2012 wcielała się w postać Aleksandry w serialu TVP 2 "M jak miłość". W latach 2013–2018 mogliśmy ją oglądać również jako Aleksandrę Pietrzak w "Na dobre i na złe". Jeszcze wcześniej, w 2009 roku zagrała główną rolę Alicji w filmie "Galerianki". Widzowie kojarzą ją także z takich produkcji jak m.in. "Weekend" oraz "Pitbull. Nowe porządki".